Neler Yeni

Çözüldü✓ Cooler Master H500 / 750 W / Bu sisteme yetmiyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
İlkim Soylu
ben ya 3080 alacağım ya da 5700XT ile devam sonra 4080 ve i9 sisteme geçmek istiyorum, ancak üniversite zamanına denk gelecek işte. 3080 alsam mı almasam mı diye kararsızım biraz.
Öncelikle ne alırsanız alın umarım çok çok uzun zamanlar size hayırlı olmuş olur. En güzellerini alırsınız umarım. Yani aslında bir nevi bütçeye göre ben hem okul hemde işlerden dolayı 3070 alma taraftarıyım. Eğer bütçeniz var ise ve ihtiyacınız varsa şuan neden olmasın bence almalısınız ama eğer ihtiyaçlarınızı bir nebzede olsa şuan karşılıyorsa ben olsam biraz daha beklerdim açıkcası. Biraz daha maddi, okul ve keyif işi aslında size kalmış herşeyi bir arada yürütebilirsiniz aslında size kalmış tamamen. Bu arada umarım olursa en güzeli olur sisteminiz çok sevindim şimdiden hayırlı olsun diyeyim 💚 💃 💃 :giggle: 🙏 🥰

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
İlkim Soylu
ok ben 17 yakında 18. bende sistemi toplayacağım üniye yanımda götürcem. ve bende extrem takılcam rekor kırılan RAM alıp 4000Mhz yapcam :D
Gerçekten sizlere çok başarılar umarım çok güzel sisteme sahip olursunuz, geleceğiniz her daim parlak ve açık olması tek temennim 💚

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
İlkim Soylu

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
İlkim Soylu
neyse umarım girdiğin yerde başarılı olursun
Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için umarım sizde gireceğiniz bölümde çok başarılı olursunuz her konuda, şimdiden hayatta başarılar ve son olarak bu zamana kadar yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim tekrardan 🥰 🥰 🥰 💚 :giggle: 💗 🙏 🤗

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için umarım sizde gireceğiniz bölümde çok başarılı olursunuz her konuda, şimdiden hayatta başarılar ve son olarak bu zamana kadar yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim tekrardan 🥰 🥰 🥰 💚 :giggle: 💗 🙏 🤗
rica ederim

T.P.G.

80+ Titanium
Şuan radyo, tv ve sinema okuyorum fakat önümüzdeki sene değiştirmeyi planlıyorum bölümü maalesef :(
ne istiyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben bilgisayar mühendisliği ya da iç mimar aslında, ama PC mühendisliğinde TR deiş yok. Dil geliştirmem gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

@crazyreign üzgün attın ama yarılıyon ekran başında boş yapma artık

Son düzenleme:
Top Bottom