Neler Yeni

Çözüldü✓ Cooler Master H500 / 750 W / Bu sisteme yetmiyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
İlkim Soylu
rahat 90 dereceleri görebilir, ama korkmayın sıkıntı oluşturmaz parçalar için
Anladım bu konuda da aydınlattınız beni çok sağolun. O zaman korkmadan çok fazla yüklenmeden 3 ay boyunca idare edicem sonra alma zamanım gelince sizlere tekrardan sorarım yada sizin verdiğiniz örneklere ve tercihlere göre bir sıvı soğutucu mutlaka alacağım :giggle: :giggle: 💃
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu yakın zamanda çekmiştim belki video daha yardımcı olur. Kasa ve sıvı soğutma gayet sessiz sesi dikkatlice dinleyenilirsen fark edersin yük altındaki ses şuan bu ve çevrede herhangi bir ses olmadan. Yani ses konusunda da için rahat olsun genelde korkarlar sıvı soğutmaların sesinden :giggle:
Ya gerçekten mükemmelsiniz çok daha iyi oldu hemen izleyeceğim yardımlarınız için yüzlerce kez teşekkürler. Siz memnunsanız süper zaten 💚 :love: :giggle:

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Anladım bu konuda da aydınlattınız beni çok sağolun. O zaman korkmadan çok fazla yüklenmeden 3 ay boyunca idare edicem sonra alma zamanım gelince sizlere tekrardan sorarım yada sizin verdiğiniz örneklere ve tercihlere göre bir sıvı soğutucu mutlaka alacağım :giggle: :giggle: 💃
render yaparken fazla yüklenmemeye çalış. 90 üstü risk teşkil edebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
İlkim Soylu
render yaparken fazla yüklenmemeye çalış. 90 üstü risk teşkil edebilir
Tamamdır dikkate alacağım mutlaka zaten ilk 3 ay sıvı soğutucu alana kadar fazla yüklenmeyeceğim. Ufak tefek işler ve oyunla geçer zaten tam verimi ve yüklenmeyi zaten sıvı soğutucu takınca yaparım. Teşekkür ederim 🥰

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Tamamdır dikkate alacağım mutlaka zaten ilk 3 ay sıvı soğutucu alana kadar fazla yüklenmeyeceğim. Ufak tefek işler ve oyunla geçer zaten tam verimi ve yüklenmeyi zaten sıvı soğutucu takınca yaparım. Teşekkür ederim 🥰
Ne kadar yüklenmeyi düşünüyorsun? Mesela ben 5Ghz + Hardcore Render deneyeceğim (inş yanmaz :p)

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
İlkim Soylu
Ne kadar yüklenmeyi düşünüyorsun? Mesela ben 5Ghz + Hardcore Render deneyeceğim (inş yanmaz :p)
Yok yok ben o kadar yüklenmeyeceğim umarım sizinkine bir şey olmaz ben sadece normal olarak kullancağım sistemi bir overclock yapmayacağım açıkcası nasılsa öyle kullanmak daha iyi geliyor bana. Korktuğumdan ve bir şey olur düşüncesinden dolayı :love:

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yok yok ben o kadar yüklenmeyeceğim umarım sizinkine bir şey olmaz ben sadece normal olarak kullancağım sistemi bir overclock yapmayacağım açıkcası nasılsa öyle kullanmak daha iyi geliyor bana. Korktuğumdan ve bir şey olur düşüncesinden dolayı :love:
Umarım :D zaten sıvı soğutma alacağım

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Buarada o sıvı soğutucu yerine bunu öneririm.

Tam olarak kaç W bilmiyorum. Ama 2070S için minimum W 650. 700 yetecektir. Stok fan seni 3 ay idare eder.
Yeter fazlasıyla. Arkadaşın yanlış söylemiş.

240 olmasın sakın o ?
1599127131782.png

280mm sıvı soğutucu olduğunu bilmemeniz komik.

3900X için 280mm ya da 360mm sıvı soğutucu kullanmanızı tavsiye ederim, 240mm zor taşıyacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
İlkim Soylu
Alıntıyı görüntüle

3900X için 280mm ya da 360mm sıvı soğutucu kullanmanızı tavsiye ederim, 240mm zor taşıyacaktır.

Alıntıyı görüntüle

Teşekkür ederim değerli düşünceniz, yorumunuz ve yardımınız için. Kusura bakmayın foruma girmeye zaman bulamamıştım koşturmacadan cevap verememişim. Değerli yorumunuz için tekrardan teşekkür ederim, sizlerin dediği sıvı soğutucuyu bakacağım. O zaman 280 mm veya 360 mm daha mantıklı o zaman teşekkür ederim 💚 💚 🥰 💃

KeremMm

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Teşekkür ederim değerli düşünceniz, yorumunuz ve yardımınız için. Kusura bakmayın foruma girmeye zaman bulamamıştım koşturmacadan cevap verememişim. Değerli yorumunuz için tekrardan teşekkür ederim, sizlerin dediği sıvı soğutucuyu bakacağım. O zaman 280 mm veya 360 mm daha mantıklı o zaman teşekkür ederim 💚 💚 🥰 💃
280 veya 360mm sıvı soğutma alacaksan H500 yetemez 360mm sıvı soğutma desteği yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
İlkim Soylu
280 veya 360mm sıvı soğutma alacaksan H500 yetemez 360mm sıvı soğutma desteği yok
Aaa bilmiyordum maalesef o zaman 280 veya 360 almak mantıksız olacaktır yani şu bakıma mantıksız kasayı değiştirme açısından eğer kasa ile ilgili bir fikriniz var ise onu önerebilirsiniz. Yada 240mm yeter mi acaba? :oops: :rolleyes:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,901
Üyeler
149,100
Son üye
Emirhan3214
Top Bottom