Neler Yeni

Corolla Döşeme Leke Çıkarma

Reindi

80+ Silver
ulan su dökülünce bile leke kalıyor nasıl tasarım bu abicim ya 2020 corolla var su dökülünce bile beyaz leke kalıyor koltuklarda bu lekeleri çıkarıp kılıf yaptırıcam nasıl yapmam lazım nasıl çıkarırım

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,519
İsim
Hacı
ulan su dökülünce bile leke kalıyor nasıl tasarım bu abicim ya 2020 corolla var su dökülünce bile beyaz leke kalıyor koltuklarda bu lekeleri çıkarıp kılıf yaptırıcam nasıl yapmam lazım nasıl çıkarırım
İyi bi oto yıkamacı tertemiz yapar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kılıfsız araba mı kullanılır? Deri değilse...

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Merhabalar öncelikle kendim arada iş çıktıkça koltuk yıkamaya gidiyorum. Araba, servis ve ev koltuğu yıkamışlığım var. Soğan çuvalı var ise yoksa sünger de olur bi kovaya su doldurup içine sıvı deterjan 1 kapak yada yarım kapak, yumuşatıcı 1 kapak yada yarım kapak ve asperox sarı olan ondan da dök bir miktar güzelllce karıştırıp daldırıp daldırıp yıkıyabilirsin.

Palo DAYI

80+ Silver
Eleman arabayı aldığından beri uğraşıyor yalnız:)

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eleman arabayı aldığından beri uğraşıyor yalnız:)
OKGDSPOKGOKDPSPOKGS valla hi bi örümcek girer bi motor kısmını öğrenmeye çalışırım neymiş arkadaş bu ya ulan basit su döküldü bembeyaz olmuş koltuk kılıf şart şu lekeleri çıkarayım da kılıf diktirecem gidip

aklıma gelmedi ki hiç yaptırmak akılsız başın şeyini ayaklar çeker diye laf vardı o hesap

Merhabalar öncelikle kendim arada iş çıktıkça koltuk yıkamaya gidiyorum. Araba, servis ve ev koltuğu yıkamışlığım var. Soğan çuvalı var ise yoksa sünger de olur bi kovaya su doldurup içine sıvı deterjan 1 kapak yada yarım kapak, yumuşatıcı 1 kapak yada yarım kapak ve asperox sarı olan ondan da dök bir miktar güzelllce karıştırıp daldırıp daldırıp yıkıyabilirsin.
deneyeceğim yarın eyvallah kardeşim sağolasın

sordum bi koltuk yıkamaya 1000 tl istiyolar kılıfcıya gittim kılıfa adam 2200 ama sana 2000 ye bırakırım abi dedi ne bu yani altı üstü koltuk temizleyeceksin

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
başka önerisi olanvarmı hepsibi bir deniyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,943
Üyeler
147,800
Son üye