Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Corsair 3000D RGB Airflow 2.399,00TL Amazon Son 7 ürün

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
John Smith
ıcue falan olsa sırf onun için alırdım ama kasa eski (demode) duruyor sanki tahminimce kalitelidir ama bence 1500 üstü çok özel olmayan kasalara verilmez onun yerine bir tık kel ama ekstra olarak kaliteli fan alınıp takılabilir. Zaten kasaların çoğu Çinde üretiliyor tabi hepsi aynı kalitesizlikte veya kalitede olamaz. Ne bileyim ya çok pahalı değil ama arkaya tahliye fanı olmak zorundaydı
Fanlar icue destekli ama node kontrolcüyü vermiyor. Ayrıca bu kasa 4000 serisinden daha geniş. Yeni ekran kartları için uyumlu yani. Hava soğutma kombinasyonu ile kullanmak daha mantıklı olabilir. 4Bin verilmez ama 2400 lira baya iyi fiyat.

galeyanageldim

80+ Bronze
tuvalete gittim geldim bu saatte bitmez heralde dedim ben bile alamadım kardeşim helal olsun valla

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Emir
Uygunsuz Dil
Serhat denen ***** arkadaş beni engellemiş dkkdkdkdk velet dolu mq
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bida girer belki de sanmiom ki baya ucuzmuş

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
John Smith
Birkaç ay önce tam hatırlamıyorum ama 1600-1800 civarında satılmıştı yine amazonda. Bende görüp modeli tanıyamayınca bu neymiş diye incelerken stok bitmişti:) Önce alıcan sonra patlıcan kuralını unutmamak lazım:)

galeyanageldim

80+ Bronze
Birkaç ay önce tam hatırlamıyorum ama 1600-1800 civarında satılmıştı yine amazonda. Bende görüp modeli tanıyamayınca bu neymiş diye incelerken stok bitmişti:) Önce alıcan sonra patlıcan kuralını unutmamak lazım:)
ben işte taa o zamandan beri kararsız kalmıştım sonra stok bitmişti dediğin gibi iyi hatırlıyorum :D sonra 3bin+ larda gezdi çoğu zaman. Şimdi yine alamadım. Neyse vardır bir hayır :D

Top Bottom