Neler Yeni

🔥İndirim Corsair HS75 XB Wireless Kablosuz Kulaklık 1099 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
talha şahin
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,839
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Erdem çay
Başka bir kulaklık kullanıdızmı acaba? Ses kalitesi olarak rezil bir ürün.
Rezillik bir durum yok dolby atmos ile baya adam oluyor. Şuan hs70 Wireless bunun öncesinde de sürüyle kulaklık elimden geçti ama kesinlikle rezil denecek bir kulaklık değil

KeyN_N

80+
hiçbir sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam dolby atmos ile kullandım müthişti. https://www.rtings.com/headphones/reviews/corsair/hs75-xb-wireless
Rezillik bir durum yok dolby atmos ile baya adam oluyor. Şuan hs70 Wireless bunun öncesinde de sürüyle kulaklık elimden geçti ama kesinlikle rezil denecek bir kulaklık değil
Acaba bana gelen üründe mi sıkıntı vardı yoksa beklentilerimiz mi farklı anlamadım. Gerek ses netliği olsun gerek iş oyunlarda ses kasmaya gelince bayağı bayağı kötüydü kullandığım ürün.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Erdem çay
Acaba bana gelen üründe mi sıkıntı vardı yoksa beklentilerimiz mi farklı anlamadım. Gerek ses netliği olsun gerek iş oyunlarda ses kasmaya gelince bayağı bayağı kötüydü kullandığım ürün.
Müthiş değil fakat rezilde değil ratings boş yere bu kadar yüksek puan vermezdi

Bundan sonra geçtiğiniz kulaklık hangisi peki

KeyN_N

80+
Müthiş değil fakat rezilde değil ratings boş yere bu kadar yüksek puan vermezdi

Bundan sonra geçtiğiniz kulaklık hangisi peki
O siteye güvenerek kulaklık falan alınmaz. Kulak içi, kulak üstü rahat bir 5 tane kulaklık kullanmısımdır. Mesela aktif g435 vs Jbl Quantum 800 kullanıyorum. Sitede ses kalitesi olarak g435 daha iyi gözüksede gerçekte Quantum 800'e yakın bile değil. Buraya güvenerek kulaklık alanın vay haline, o derece yanlış bilgi veriyor.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,861
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
O siteye güvenerek kulaklık falan alınmaz. Kulak içi, kulak üstü rahat bir 5 tane kulaklık kullanmısımdır. Mesela aktif g435 vs Jbl Quantum 800 kullanıyorum. Sitede ses kalitesi olarak g435 daha iyi gözüksede gerçekte Quantum 800'e yakın bile değil. Buraya güvenerek kulaklık alanın vay haline, o derece yanlış bilgi veriyor.
Oradaki veriler işin kitabına göre veriliyor. Ses doğruluğu farklı bir konu. Orada sesin ne kadar doğru verildiğine bakıyorlar. Ses deneyimi ise kişiden kişiye değişeceği için kimisi "doğru" olan sesi sevmeyip daha abartı frekansları tercih ediyor olay bundan ibaret.

KeyN_N

80+
Oradaki veriler işin kitabına göre veriliyor. Ses doğruluğu farklı bir konu. Orada sesin ne kadar doğru verildiğine bakıyorlar. Ses deneyimi ise kişiden kişiye değişeceği için kimisi "doğru" olan sesi sevmeyip daha abartı frekansları tercih ediyor olay bundan ibaret.
G435 diyorum hocam. Baya giriş seviyesi bir kulaklık ses profilinden bağımsız. Bası, tizi vokalleri geçtim hiç ses detayı bile yok. Kulaklıklar benzer olsa dediğinize hak vereceğim ama dağlar kadar fark olunca da sitedeki verilen değerler çok komik duruyor.

Alın inceleyin. Sürücü çapı, ses karakteristiği ile açıklanabilecek bir fark yok ortada. Sebebi nedir bilmiyorum ancak puanların tutarsız olduğu bariz.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,137
Üyeler
145,331
Son üye
clawfhok
Top Bottom