Neler Yeni

🔥İndirim CORSAIR HS80 USB Dolby Audio RGB 7.1 Surround (Beyaz-Siyah) Kablolu 1.999 TL

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın
1707776379211.png

xTURANN

80+ Bronze
Daha dün Cloud III Aldım, 3.3K'ya. Şimdi bunlar niye böyle ki. İade de edemiyorum. ;( ;( ;(

Bu ürünün hs 80 wireless den farkı sadece kablolu olması mı

Huxly

80+
Jahrein yayında özel istek ile fiyatlarında indirim yaptırdı ancak stokları bitti sanırım. Deneyin yinede.

xTURANN

80+ Bronze
cloud3 daha iyi. Pişman olma keyfine bak.
Bende öyle düşünüyorum da, Rampage R36 Drop gibi Cloud Çakması bi kulaklıktan geçtim.
Seslere alışık değilim. DTS:X Kulaklık ama çoğu kişi açmayın, gerek yok falan diyor. Sanırım alışmam gerek, sesleri tam kasamıyorum. Bir tık boğuk geliyor her şey..

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Enes Altunışık
Bende öyle düşünüyorum da, Rampage R36 Drop gibi Cloud Çakması bi kulaklıktan geçtim.
Seslere alışık değilim. DTS:X Kulaklık ama çoğu kişi açmayın, gerek yok falan diyor. Sanırım alışmam gerek, sesleri tam kasamıyorum. Bir tık boğuk geliyor her şey..
Alışırsın rahat ol. Kulaklıkları kaliteli hyperx'in.

Covid19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
co
Ben aldım bu fiyata bunu beyler g.o-h.o ?

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Enes Var
Olabilir ses profilini sevmemiş olabilirsiniz. Çok iyi olmasada oyun için alınacaksa aliexpressten shp9500 tercih ederdim ben o bütçede şahsen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olabilir ses profilini sevmemiş olabilirsiniz. Çok iyi olmasada oyun için alınacaksa aliexpressten shp9500 tercih ederdim ben o bütçede şahsen.
İade süresi bitmesine yakın kalana kadar deneyin alışamazsanız iade edin bence cloud 3'ü, zorlamaya gerek yok

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,520
İsim
Mertcan Uysal
Bana da çok boğuk gelmişti mide bulantısı derecesinde baş ağrısına yol açınca bir daha asla HyperX kulaklık almayacağıma yemin etmemle son buldu ve iade edip Rampage Fury X aldım

bu mu hocam

Zelrael

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Enes Var
Bana da çok boğuk gelmişti mide bulantısı derecesinde baş ağrısına yol açınca bir daha asla HyperX kulaklık almayacağıma yemin etmemle son buldu ve iade edip Rampage Fury X aldım

bu mu hocam
Evet

Top Bottom