Neler Yeni

🔥İndirim Corsair Psu - Cp-9020227-eu Cx750f Rgb White 750w(1500 Tl)

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,336
İsim
SEYF
Yok aslında bakarsan ama ne bileyim iptal ettim içime sinmedi pek. Kablolar doğru düzgün olsa alırdım yine gözümü karartıp.
Ben kutu açılışlarına baktım çok güzeller kanka. Son yapılan yorumlarda pek yok cwşikayeti. Abi başka o fiyatta yok yani deniycez şansımızı. Cw çıkarsa diğeri gelene kadar kullanır iade ederim

Shaco

80+ Bronze
Ben kutu açılışlarına baktım çok güzeller kanka. Son yapılan yorumlarda pek yok cwşikayeti. Abi başka o fiyatta yok yani deniycez şansımızı. Cw çıkarsa diğeri gelene kadar kullanır iade ederim
Benim anakart beyazlı biraz diye yavaş yavaş beyaza mı çevirsem diye düşünüyordum sistemi normalde PSU'ya da ihtiyacım yok 650 yetiyor ama ne bileyim bi düşüneyim belki alırım

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bronz sertifakası var diye kötü, gold olanlar daha iyi öyle mi :D sen bronz gold neye göre veriliyor biliyor musun? Psunun kalitesinin kullanılan malzemelerin kalitesi belirler. Bronz gold diye bakacaksan rampage gold psu da var onu alabilirsin
Screenshot_2022-11-24-20-32-17-523_com.google.android.youtube.jpg

Su bombos PCB'nin sertifikasi Gold, kullanilan malzemeler kotunun iyisinin ortasi. PSU'nun modelini vermeyeyim, bakalim kim bilecek :p
12V FET'lerinin trafoya yakin konumlandirilmasi gibi kucuk bir tasarim numarasinda bile verimlilik artirilabiliyorken verimlilige bu kadar anlam yuklemek dogru mu? Tartisilir.

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
kankam 20 dk içinde bakıcam şuan dışarıdayım.

Alıntıyı görüntüle
Su bombos PCB'nin sertifikasi Gold, kullanilan malzemeler kotunun iyisinin ortasi. PSU'nun modelini vermeyeyim, bakalim kim bilecek :p
12V FET'lerinin trafoya yakin konumlandirilmasi gibi kucuk bir tasarim numarasinda bile verimlilik artirilabiliyorken verimlilige bu kadar anlam yuklemek dogru mu? Tartisilir.
Yani hocam bu psu alınır mi net olarak ykksa 1700 1800 tl ye gold mu yani gold bronz ayrimi scma cunki markanin kullanim ve uretimi kalitesi farkli

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yani hocam bu psu alınır mi net olarak ykksa 1700 1800 TL ye gold mu yani gold bronz ayrimi scma cunki markanin kullanim ve uretimi kalitesi farkli
Bu fiyat bu PSU'nun piyasasi icin iyi, ama soyle biraz cikip sunlardan birini almayi yeglerim:

Gold Bronze falan takmayin bunlara, insa kalitesi ve performans her seyden daha onemli.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,336
İsim
SEYF
Benim anakart beyazlı biraz diye yavaş yavaş beyaza mı çevirsem diye düşünüyordum sistemi normalde PSU'ya da ihtiyacım yok 650 yetiyor ama ne bileyim bi düşüneyim belki alırım
Kanka benim kasa simsiyah. Ama kablolar çok kaliteli duruyor o yüzden yapıştım. Hem modüler daha iyi

ziroo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
ikinci el
Discord
Ziroo#9999
cx750f i yaklaşık bir senedir kullanıyorum sorunsuz bir şekilde. Kötü de bir psu değil gayet iyi. Bu fiyatta full modüler psu iyi bence ikinci elleri bu fiyata satılıyor. Amazon satıyor 12 taksit seçeneği de var alın geçin çok kurcalamayın tertemiz psu. cw falan yaşarsanız da iade edersiniz ya da değişim alırsınız problem değil o kadar.

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
Bu fiyat bu PSU'nun piyasasi icin iyi, ama soyle biraz cikip sunlardan birini almayi yeglerim:

Gold Bronze falan takmayin bunlara, insa kalitesi ve performans her seyden daha onemli.
Sharkoon iyi diyorsun yani bu corsairdan
Mesaj otomatik birleştirildi:

cx750f i yaklaşık bir senedir kullanıyorum sorunsuz bir şekilde. Kötü de bir psu değil gayet iyi. Bu fiyatta full modüler psu iyi bence ikinci elleri bu fiyata satılıyor. Amazon satıyor 12 taksit seçeneği de var alın geçin çok kurcalamayın tertemiz psu. cw falan yaşarsanız da iade edersiniz ya da değişim alırsınız problem değil o kadar.
Sharkoon SS-COOLZERO-750 750 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu peki daha iyi degil mi

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,336
İsim
SEYF

Shaco

80+ Bronze
@Ckribrahim indirim adam sen ne düşünüyorsun bu psu hakkında? :D

Top Bottom