Neler Yeni

Çözüldü✓ CPU Fan RGB Bağlantı Problemi

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Hocam söktüm açmaya çalıştım gelmedi, işlemciyi yerinden çıkarttım taktım geldi şimdi görüntü rgb leride söktüm. Niye böyle oldu anlamadım
Amd stok soğutucuyu çıkarırken işlemciyide kaldırıyor ondan olmuş olabilirbir argbleri takmadan yarım saat deneyin bende tam bilmiyorum sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Miraç Bayraktar
Hocam söktüm açmaya çalıştım gelmedi, işlemciyi yerinden çıkarttım taktım geldi şimdi görüntü rgb leride söktüm. Niye böyle oldu anlamadım
Şimdi durup dururken internet bağlantısı gitti ethernetten ışık geliyor ama intrnet olduğu halde yok gösteriyor

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler

Ekler

• Screenshot_2022-12-27-13-38-07-783_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-12-27-13-38-07-783_com.miui.gallery.jpg
    664.2 KB · Hit: 13

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Şimdi durup dururken internet bağlantısı gitti ethernetten ışık geliyor ama intrnet olduğu halde yok gösteriyor
Kablosunu çıkarıp takın ethernetin bazen benim pcde de olabiliyor

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Evet bu şekilde yaptım yaklaşık 3 saattir hiçbir problem yok bu neden yapabilir ki ?
Fan mı arıza verdiriyor bende anlamadım ilginç bir bilgisayarcıya falan gösterirseniz daha garanti olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Miraç Bayraktar
Fan mı arıza verdiriyor bende anlamadım ilginç bir bilgisayarcıya falan gösterirseniz daha garanti olur
Fan arıza vermiyor aslında anlamadım, onu takınca bilgisayar kafayı yiyor anlamadığım bi şekilde. Anakarta kısa devre mi yaptırıyor bende çok anlamıyorum iade ettim fanı ya başka alacağım bilgisayarcıya bedavadan 100-200 lira bayılamam şimdi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fan arıza vermiyor aslında anlamadım, onu takınca bilgisayar kafayı yiyor anlamadığım bi şekilde. Anakarta kısa devre mi yaptırıyor bende çok anlamıyorum iade ettim fanı ya başka alacağım bilgisayarcıya bedavadan 100-200 lira bayılamam şimdi :D
Sonuçta benim anakartımda problem olsa stok fanlada aynı problemi yaratır hangi fan takıldığını nerden bilcek anakart 4 pin takılıyor arıza cpu fanında yani :D

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonuçta benim anakartımda problem olsa stok fanlada aynı problemi yaratır hangi fan takıldığını nerden bilcek anakart 4 pin takılıyor arıza cpu fanında yani :D
Aynen sonuçta 12v güç verecek fanda aynı olması lazım neyse başka fanlara bakabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Miraç Bayraktar
Aynen sonuçta 12v güç verecek fanda aynı olması lazım neyse başka fanlara bakabilirsiniz
Evet bu iade olsun parası yatsında, kullandınız felan demesinler trendyoldan aldım gerçi bozuk yani napabilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,168
Üyeler
144,372
Son üye
yagizwow
Top Bottom