Neler Yeni

crack oyun ındırmenın ne gıbı zararları olur

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sonrasında satın almak koşulu ile oynamak sorun olmaz. Daha önce yaptım sonra gittim satın aldım ama.
Markette gördüğün çikolatayı paran yok diye çalmıyorsun :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lna sen koca gün Mü'min gibi davranıp kul hakkı yiyon.
Atayist Spidurrahman.
Kesinlikle aynı şey değil birinin faydası var birinin yok.

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Katılmıyorum.
1) Yüzlerce saat harcadı bir sürü insan o oyunları yapmak için. Milyon dolarlar harcandı ayrıca.
2) Oyunu satın alanlar enayi mi?
Oyun firmaları bunu biliyor zaten crack'in iyi yanını da düşünmek lazım oyunun reklamını yapıyorlar daha çok oyuncu sayısına ulaşıyor ornegin hikayeli oyun adam begendi oynadı online oynamak için gidip satın alıyor

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sonrasında satın almak koşulu ile oynamak sorun olmaz. Daha önce yaptım sonra gittim satın aldım ama.
Markette gördüğün çikolatayı paran yok diye çalmıyorsun :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lna sen koca gün Mü'min gibi davranıp kul hakkı yiyon.
Atayist Spidurrahman.
Bana bir daha öyle hitap etme olur mu Gomonist Sir? 😉😜
Carc'in kul hakkı olduğunu düşünmüyorum

Besim Tibuk

80+ Gold
Oyun firmaları bunu biliyor zaten crack'in iyi yanını da düşünmek lazım oyunun reklamını yapıyorlar daha çok oyuncu sayısına ulaşıyor ornegin hikayeli oyun adam begendi oynadı online oynamak için gidip satın alıyor
Satın alana afım yok ki?
Ben "emek yok, boş ver" diyenlere konuşuyorum.

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,228
İsim
Berk Atmaca
Dini mevzulara girersek, herhangi oyunda bir ozellik para karşılığı satılıyor ise ve sen bu ozelliği alıp rakiplerine üstünlük kuruyorsan bununda günahı var bizzat cami hocasına sormuştum fırlamayken. P2W mantığı kısaca.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,765
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Abi sen bir tanesin galiba. ben bu şeyleri anlamazlar dalga geçer giderler diye yazmıyorum ama adamsın ya.
Teşekkür ederim :)
Bende aynısını yapıyorum aslında, çok konu var bakıyorum, düşünüyorum yazayım mı, yazmayayım mı diye. Yazmadığım ya da yazıp sildiğim çok konu oluyor 🤷

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
yazın pc alıcam ama hıkayelı oyunlara para vermek ıstemıyorum bır kere oynayıp bır daha yuzune bakmayacagım için almak ıstemıyorum crack ındırsek saglamındır den falan pc ye bısey olurmu virus gibi bazılarına mınıng vırusu bulasıyormus ekran kartını somuruyormus onun gıbı dahaonce saglam ındırden assaısns creed oyunlarından 3 tanesını ındırdım problem cıkmadı ama genede bişey olurmu
1. mount and blade bannerlord'da olduğu gibi korsan indirimine karşı kısıtlama yapıyorlar, bazı oyunlarda tam performans alınmıyor.
2. virüs girme ihtimali.
3. oyun güncellemelerini ve etkinliklerini kaçırıyorsun.
4. online oynayamıyorsun
5. oyunu indirdiğinde bozuk olabiliyor günlerini indirmeyi verdiğin oyunu silip başka yerden yüklemen gerekebiliyor, veya sürekli hatalar ve bunların çözümleri için zaman harcaman gerekebiliyor.

Top Bottom