Neler Yeni

Crackli Adobe Uygulamaları

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
En İyi Cevap
7
yalnız büyük küçük yazman :D yaşın 15 falan galiba emek hırsızlığına devam ayrıca saçma falanda değil nasıl paran olmadığında düzgün yemek alamıyorsan paran yoksada (GENEL İHTİYAÇ olmayan şeyler SU YEMEK gibi olmayan şeyler için böyle bişey yapmak asıl saçma olan bu) almıyacaksn
Boş yapıyorsunuz. her şey para değildir. Ayrıca yaşa göre yargılamayın mesela benim dayım @turkokan o bile korsan kullanıyor çünkü para olmadığı için mecburuz.

Conqureor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Aras Yılmaz

Conqureor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Aras Yılmaz

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
diğer konulara baktığımda herkes karşı şimdi ben karşı olunca linç mi yiyorum xd
Karşı olmak başka şey, link atmak başka şey. Link atmak yasak. Karşı çıkmak ise saçmalıktan öte bir şey değil, karşı çıkarsın ancak konuyu amacından saptırmayarak.
Ya kızmayın adama adam doğru söylüyor.
Doğrusunu yanlışını bilemem, konu sahibinin sorusuyla alakasız.

Conqureor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Aras Yılmaz

Asparagus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Nacar
Photoshop için cs5 kullanabilirsiniz (onu da rahat kullanamayabilirsiniz.) Düzenleme işlerine hiç girmeyin o sistemle hiç olmaz
Yine de denemek istiyorum hep içimde kalıyor ya olursa falan diye en azından gözümle görsem olmadığını içim rahatlar

Conqureor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Aras Yılmaz
Karşı olmak başka şey, link atmak başka şey. Link atmak yasak. Karşı çıkmak ise saçmalıktan öte bir şey değil, karşı çıkarsın ancak konuyu amacından saptırmayarak.

Doğrusunu yanlışını bilemem, konu sahibinin sorusuyla alakasız.
hayır konu sahibinin sorusuyla alakasız değil konu crack bir uygulama bende bunun yanlış olduğunu ona İNSANLIKLA söyledim sizde gelip linç ettiniz ayrıca crack indirdikten sonra olanları sende bende diğer arkadaşlarda biliyor güvelinir olsn olmasın her türlü zararlı

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,728
İsim
Gtx 1090Tİ
Yine de denemek istiyorum hep içimde kalıyor ya olursa falan diye en azından gözümle görsem olmadığını içim rahatlar
Edit programlarına hiç bulaşmayın kuramada bile sorun yaşatır photoshopun en eski versiyonu hala varsa indirebilirsiniz ama virüs kaynıyordur bence hiç bulaşmayın

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
diğer konulara baktığımda herkes karşı şimdi ben karşı olunca linç mi yiyorum xd
bro ben asla sahip olamıycağım birşeye eğer bu uygulamalar üzerinde yüksek gelirler elde etmiyorsam her ay sürekli para ödemeyi saçma buluyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Aykut Elmas
Instagram
batu300s
Steam
Spuntional
Discord
Spuntional#0001
bende kullanıyorum bu programları ama kaynak güvenli olmalı işte dikkatli olunması lazım. :giggle:

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,960
Üyeler
151,481
Son üye
MertKaya08
Top Bottom