Neler Yeni

Crack Windows 11 prodan orijinal Windows 11'e geçme

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Zorbek
Crackli windowsdan kurtulun ve kullanmayın. Temizlik yapmak için en garanti yol format. Bu windows crackleri masum değil arkadaşlar zararlı yazılım içerme ihtimali yüksek. Retail kod da ucuza alabileceğiniz ve windowsu aktifleştirebileceğiniz bir lisans kod türü. 50TL 100 TL gibi fiyatlara güvenilir bir siteden alabilirsiniz.

Emre1847

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Crackli windowsdan kurtulun ve kullanmayın. Temizlik yapmak için en garanti yol format. Bu windows crackleri masum değil arkadaşlar zararlı yazılım içerme ihtimali yüksek. Retail kod da ucuza alabileceğiniz ve windowsu aktifleştirebileceğiniz bir lisans kod türü. 50TL 100 TL gibi fiyatlara güvenilir bir siteden alabilirsiniz.
Hocam güvenilir site var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Crackli iken Windows’u güncelledigimde yükleniyor diyor sonra bios ekranı çıkıyor orjinali yüklesem yine çıkar mı

Son düzenleme:

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Zorbek
Eskiden aldığım site kapanmış yakın zamanda almadığım için şu site güvenilirdir diyemem. Alan arkadaşlar yardımcı olsa daha iyi olur. Hiçbir yere güvenmiyorum dersenizde sağlamlisanstan alabilirsiniz. Fiyatı biraz daha fazla olabilir

Crackli iken Windows’u güncelledigimde yükleniyor diyor sonra bios ekranı çıkıyor orjinali yüklesem yine çıkar Bil

Crackli iken Windows’u güncelledigimde yükleniyor diyor sonra bios ekranı çıkıyor orjinali yüklesem yine çıkar mı
Bilmiyorum ama böyle bir şey yaşamadım orijinalde hiç

Emre1847

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eskiden aldığım site kapanmış yakın zamanda almadığım için şu site güvenilirdir diyemem. Alan arkadaşlar yardımcı olsa daha iyi olur. Hiçbir yere güvenmiyorum dersenizde sağlamlisanstan alabilirsiniz. Fiyatı biraz daha fazla olabilir

Bilmiyorum ama böyle bir şey yaşamadım orijinalde hiç
Orijinalde öyle derse güncellesem veriler fon gidiyor mu

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Zorbek
Bios güncellemesi işletim sistemindeki kişisel dosya ve verilerinizle ilgili bir şey değil. Silinmemesi gerekir.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun
Emre kardeşim belli ki ne format hakkında ne bios hakkında falan en ufak bilgin yok senin. Bu bilgi ile yapamazsın. Git bir bilgisayarcıya ve yaptır boyle olmaz.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri