Neler Yeni

CS:GO Broken Fang hakkında bazı sorular

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Aynen öyle ek olarak etkinlik kasasına değinmek gerekirse her hesabın 50 kasa temin ettiği bir etkinlik söz konusu insanlar ne bekliyor cidden anlamış değilim. Hileler zaten boy geziyor 40mı hesap kastılar 100mü belli değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şans işi Yatırım tavsiyesi değildir.
Birde indirimden bilet alip hesap kasicaklar vardi yazik oldu onlara 😃😃

Birde indirimden bilet alip hesap kasicaklar vardi yazik oldu onlara 😃😃
Kasa 10 15 olur gibime geliyor kasalari satip yatirim yapmayi planliyorum önerin varmi ?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
ciddi misin? bruhh
Evet ciddiyim 31 Nisan'da kasa indirimi olacak çünkü. 6 aydır burada kasa indirimleri soranlara özel paylaşımdır o.
31 Nisan'da bitiyor etkinlik. 5 ay olacak indirim gelmedi. Son 3 hafta içinde geleceğini düşünmüyorum.
Halen daha etkinlik bitmesine şura da ne kalmış indirim konusu varsa bende ciddi olarak 31 Nisan derim.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Aynen öyle ek olarak etkinlik kasasına değinmek gerekirse her hesabın 50 kasa temin ettiği bir etkinlik söz konusu insanlar ne bekliyor cidden anlamış değilim. Hileler zaten boy geziyor 40mı hesap kastılar 100mü belli değil.

Şans işi Yatırım tavsiyesi değildir.
hocam bende bundan korkuyorum. Herkes çok kasa aldı kasa alırsam fiyatı kolay kolay artmaz bence hatta kesin

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
hocam bende bundan korkuyorum. Herkes çok kasa aldı kasa alırsam fiyatı kolay kolay artmaz bence hatta kesin
Ben düz mantık yapıyorum gerisi size kalmış. Her şey ortada burada kasa kasmayan görevleri yapmayan yok hatta önüne gelen geçende 5 hesap var. Herkesin elinde en kötü 50 kasa varken aktif listeleme 2 aydır 350k üzerinde iken ve artı olarak hilecilerin kastığı bir etkinlik söz konusu iken kimse bana geçen seneki gibi operasyon ağında olanları dile getirmesin. Operasyon ağında 20TL üstüne çıktı ama her hesap 8 tane temin edebiliyordu ve ilk gelen farklı bir event'ti bu onun tekrarı ve bu sefer maymun gözünü açtı 10TL üstüne çıkarsa zaten 1 saniye düşünmeyin satmak için.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Ben düz mantık yapıyorum gerisi size kalmış. Her şey ortada burada kasa kasmayan görevleri yapmayan yok hatta önüne gelen geçende 5 hesap var. Herkesin elinde en kötü 50 kasa varken aktif listeleme 2 aydır 350k üzerinde iken ve artı olarak hilecilerin kastığı bir etkinlik söz konusu iken kimse bana geçen seneki gibi operasyon ağında olanları dile getirmesin. Operasyon ağında 20TL üstüne çıktı ama her hesap 8 tane temin edebiliyordu ve ilk gelen farklı bir event'ti bu onun tekrarı ve bu sefer maymun gözünü açtı 10TL üstüne çıkarsa zaten 1 saniye düşünmeyin satmak için.
@bariskarali hocam bir şey daha soracağım yıldızlarım 26 imiş yeni aldım pass i yıldızları harcarsam 100 olmadan tekrar 33 mü yapmam lazım gümüş-altın elmas için ve yoksa harcasam da görev olarak mı sayılıyor

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
@bariskarali hocam bir şey daha soracağım yıldızlarım 26 imiş yeni aldım pass i yıldızları harcarsam 100 olmadan tekrar 33 mü yapmam lazım gümüş-altın elmas için ve yoksa harcasam da görev olarak mı sayılıyor
yok kaldığı yerden devam eder. Harcadığın yıldılzarın rozete etksisi yok.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
hocam bir adet koleksiyon açtım baş çıktı 50kr skin bu operasyonda aklı olan sadece kasa alır
şans işi çıkarsa da 15 20k lık item atıyor. Koleksiyonun mantığı o zaten ya çok kötü çıkıyor yada çok iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,659
Üyeler
140,681
Son üye
TuğçeCoban
Top Bottom