Neler Yeni

CS:GO Broken Fang hakkında bazı sorular

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Yani sonradan da mesela örnek veriyorum 20 saat full oynayarak tüm görevleri bitirebiliyorum doğru muyum

31 Nisan'a kadar sadece açık kalacak son tarihine kadar full oynayıp bitirebilirsin. Yukarda belirtiğim süre aralığında.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
31 Nisan'a kadar sadece açık kalacak son tarihine kadar full oynayıp bitirebilirsin. Yukarda belirtiğim süre aralığında.
Anladım hocam ben bu süre zarfında hızlıca bitirmeye bakıcam ardından bileti alıp kasalara yatırıcam teşekkürler 🤗

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Rica ederim. Kolaylıklar iyi eğlenceler.
Hocam birde herkes kasalara yatırdı ya sizce kasaya mi yatırayım parayı yoksa sor kanlı darlly serisine mi en düşüğü 25-29tl arası 4 tane alabiliyorum kasadan da 50×4 200tl net karım var

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Hocam birde herkes kasalara yatırdı ya sizce kasaya mi yatırayım parayı yoksa sor kanlı darlly serisine mi en düşüğü 25-29tl arası 4 tane alabiliyorum kasadan da 50×4 200tl net karım var
Kasa al geç etkinlik sonu satarsan karın olur ama 6 ay bekleyim 1 sene bekleyim dersen çok bir yükseliş bekleme düz mantık yapacak olacak Ağ operasyon kasası şuan 7-8 TL arası 1 senelik event ve her acc 8 tane alabiliyordu başka söze gerek yok.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
30 nisanda bitiyor. Görevler çok zor değil ya ben 10 tane hesap kastım. Çok zorlarsan kendini 1 günde bile biter ortalama 12 13 saat sürüyor. Kasmadan oynarsan 2-3 günde bitirirsin.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
30 nisanda bitiyor. Görevler çok zor değil ya ben 10 tane hesap kastım. Çok zorlarsan kendini 1 günde bile biter ortalama 12 13 saat sürüyor. Kasmadan oynarsan 2-3 günde bitirirsin.
hocam bugün 1den 6ya kadar biter mi 24 görev yapılı

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
12-13 saat mi Sen çok iyi bir oyuncu olsan gerek veya da 2 kişi yaptınız görevleri.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
12-13 saat mi Sen çok iyi bir oyuncu olsan gerek veya da 2 kişi yaptınız görevleri.
Cs yi yarı prof olarak oynuyorum ben. Faceit görev falan kasıyorum. 3k saate yakın oyun saatim var. Biraz benden kaynaklıda olabilir. Ama oyunu hiç bilesen bile 2-3 günde biter ya. Görevler çok zor değil.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Cs yi yarı prof olarak oynuyorum ben. Faceit görev falan kasıyorum. 3k saate yakın oyun saatim var. Biraz benden kaynaklıda olabilir. Ama oyunu hiç bilesen bile 2-3 günde biter ya. Görevler çok zor değil.
Vallaha reis ben 20 saat dedim de ortalama olarak arkadaşa ondan dolayı şimdi kafasında soru işareti olabilir. Çünkü cidden 15 saatin altında bitirmek ya iyi oyuncusundur ya 2 kişi yapmışındır kapısına çıkıyor.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Vallaha reis ben 20 saat dedim de ortalama olarak arkadaşa ondan dolayı şimdi kafasında soru işareti olabilir. Çünkü cidden 15 saatin altında bitirmek ya iyi oyuncusundur ya 2 kişi yapmışındır kapısına çıkıyor.
yok knk 2 kişi değil. Hatta sana net saat vereyim. Saat sabah 10 gibi oturdum. saat 3 gibi ara verdim 15 20 dk sonra geri oturdum 9 a kadar oynadım. Aralarda ekmek arası falan da yaptım :D Saat 12 1 gibi bitti. Ama bu şekilde 2 defa kastım çok yoruyor insanı. Ama ilk kasacak olan hevesle kasar yani. :D

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
yok knk 2 kişi değil. Hatta sana net saat vereyim. Saat sabah 10 gibi oturdum. saat 3 gibi ara verdim 15 20 dk sonra geri oturdum 9 a kadar oynadım. Aralarda ekmek arası falan da yaptım :D Saat 12 1 gibi bitti. Ama bu şekilde 2 defa kastım çok yoruyor insanı. Ama ilk kasacak olan hevesle kasar yani. :D
Evet doğru o konuda haklısın bayıyor daha sonrasında Ben de uğraştım ama şuan ara verdim zaten oyun içi görevler yapılmıyor imiş kaydetmiyor filan kapsül indirimden sonra 3 gün olacak neredeyse sıkıntılar devam ediyor. Ondan ötürü şuan için zaman harcamak istemiyorum bilmiyorum en son ne oldu görev tarafında ama geçen sıkıntı vardı malum zaten bayan bir süreç var bir de hata tarafını kaldıramam :D

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Evet doğru o konuda haklısın bayıyor daha sonrasında Ben de uğraştım ama şuan ara verdim zaten oyun içi görevler yapılmıyor imiş kaydetmiyor filan kapsül indirimden sonra 3 gün olacak neredeyse sıkıntılar devam ediyor. Ondan ötürü şuan için zaman harcamak istemiyorum bilmiyorum en son ne oldu görev tarafında ama geçen sıkıntı vardı malum zaten bayan bir süreç var bir de hata tarafını kaldıramam :D
bende saldım zaten. İyiki kasalarıda satmışım. Dün 4.5 TL ye düşmüştü operasyon kasası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,691
Üyeler
140,682
Son üye
xPuuL
Top Bottom