Neler Yeni

Cs:Go Haksız Ban Yenir mi?

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver

Juiclair0

80+ Silver

Ekler

• dada.PNG
    dada.PNG
    336.5 KB · Hit: 40

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
https://steamcommunity.com/id/mrlexanii/
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194
Takımda hile kullanan tanımadığım kişilerle girmişliğim.Defalarca sese tepkiyle kapıdan kill almıştım.5-6 kere hileli takım arkadaşım oldu 2 kez rütbem sıfırlandı ve takım arkadaşım cezalandırıldı diye oyuna girine mesaj almıştım.Uzun lafın kısası hiçbirşey olmaz oyunun ne tadı ne tuzu kalmamış artık zaten 3400 saat oynayan biri olarak bıraktım oynamayı arada bir d2 atmaya girmek dışında.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Olayı anlayamadım hâla, hiç bir hile veya hile programı kullanmadan oyundan ban yenir mi?
Şu soruya net cevap alamadım.

100 tane report nasıl oluyor? Oyun böyle sacma bir şeye nasıl izin veriyor?

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Olayı anlayamadım hâla, hiç bir hile veya hile programı kullanmadan oyundan ban yenir mi?
Şu soruya net cevap alamadım.

100 tane report nasıl oluyor? Oyun böyle sacma bir şeye nasıl izin veriyor?
Eğer karşı taraftaki kişi ile it dalaşına girersen alırsın. Tabi karşıdaki kişi becerikliyse yani.

İt dalaşı, iki ülkeye ait savaş uçaklarının birbiri çevresinde burgu gibi dönüşlerle taciz için manevra yapması anlamında kullanılmaktadır. Bir askerlik terimi olup, kökeni I. Dünya Savaşı'na dayanmaktadır. Savaş uçakları arasında havada yapılır.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
oğuzhan ege
Rekabetçi maçlarda hiç bir şekilde hile kullanmama rağmen bir kaç iyi vuruşum nedeniyle karşı takımdan bir kaç kişi tarafından raporlandım.

Bunun herhangi bir Vac bana sebebiyet vermesi söz konusu olabilir mi?
Arka planda sadece Msi Afterburner açık, o da oyunda gözükmüyor zaten Cs:Go güvenliği sebebiyle.
sen 20 maçında 200 adam vursanda vac banned yemezsin ama kendi arkadaşların tarafından report yersen fazlaca oyundan 3 gün uzaklaştırılıyorsun nerden biliyorsan diyorsan yayın açan tanıdık arkadaş var global smurf hesaplara giriyor ve çok iyi oynuyor her maçın takım arkadaşlarından reportlandığı için 3 gün uzaklaştırma yedi açıldı anlıcağın hile kullanmadan vac yemen imkansız.

sen 20 maçında 200 adam vursanda vac banned yemezsin ama kendi arkadaşların tarafından report yersen fazlaca oyundan 3 gün uzaklaştırılıyorsun nerden biliyorsan diyorsan yayın açan tanıdık arkadaş var global smurf hesaplara giriyor ve çok iyi oynuyor her maçın takım arkadaşlarından reportlandığı için 3 gün uzaklaştırma yedi açıldı anlıcağın hile kullanmadan vac yemen imkansız.
O 100 tane aynı anda report nasıl oluyor peki?

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Rekabetçi maçlarda hiç bir şekilde hile kullanmama rağmen bir kaç iyi vuruşum nedeniyle karşı takımdan bir kaç kişi tarafından raporlandım.

Arka planda sadece Msi Afterburner açık, o da oyunda gözükmüyor zaten Cs:Go güvenliği sebebiyle.
Ben haksız yere yemiştim vac 2 sene önce

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin

Yemezsin. 2013 yılından beri bir çok farklı hesabım oldu ve bir çok hesap sattım. Smurf olarak çok hesap kastım yüzlerce, binlerce kez raporlandım hile kullanmadan bir kere Vac ban yediğim olmadı. Zaten neredeyse mümkün de değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Banada şimdi bu hatayı vermeye başladı.Bir sıkıntı yaratacak bir şey kullanmıyorum.Neden oluyor olabilir girmiyor oynatmıyor
Arkaplanda bir uygulama çalışıyor olabilir. Kontrol edebilirsiniz. Ve Steam kapatıp tekrar açarak deneyebilirsiniz.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Yemezsin. 2013 yılından beri bir çok farklı hesabım oldu ve bir çok hesap sattım. Smurf olarak çok hesap kastım yüzlerce, binlerce kez raporlandım hile kullanmadan bir kere Vac ban yediğim olmadı. Zaten neredeyse mümkün de değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkaplanda bir uygulama çalışıyor olabilir. Kontrol edebilirsiniz. Ve Steam kapatıp tekrar açarak deneyebilirsiniz.
Arkaplanda uygulama yoktu ama neyse sıkıntı yok laptopu kapattım daha girmedim vac yemeyim yeter :)

ensarxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ensar DAŞ
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım(Python, Unity, C#) , Donanım , Oyun

İlk cs aldığım zamanlarda çokça raporlandığım zaman 3. Parti yazılım vs kullanmadan overwatch sistemi ile ban yedim. Ben de hile açmadan ban yedim diyenlere inanmıyorum, ama yedim işte arkadaş :).

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,489
İsim
oğuzhan ege
O 100 tane aynı anda report nasıl oluyor peki?
bak dostum vac banned yemen imkansız istediği kadar report botuna soksunlar seni şüpheli hareketlerin fazla olmadığı sürece tek bir şekilde ban yersin onada şöle şaşırırsın sen kendi steam hesabından çıkarsın arkadaşının hesabına girersin oynarsın çıkarsın eyer o kendi hesabında hile kullandıysa otomatikmen benim bildiğim kadarıyla senin hesapta yalan oluyor aynı ip üzerinden girdiğiniz için senin logların ona düşüyor diye biliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,400
Üyeler
141,709
Son üye
Wallendor
Top Bottom