Neler Yeni

CS:GO Prime hakkında.

Stoch FW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Efe
naısıl yani bro onun artısı nedir alınır mı
Artısı şu kasa açabiliyorsun Rank kasabiliyorsun bu kadar başka bir şey yok 280 verilmez önceden 100 verilirdi şimdi 280 e çıktı asla verilmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaç para ve nasıl rütbe ve eşya düşürme tam açar mısın knka nerden alıoruz onu steam da var mı
280 TL rütbe mesela global rekabetçi yoldaş gibi modlarla sıralaması oynanıyor eşya düşürme kasa açma steamde Counter strike global offensive yazdıktan sonra çıkan oyuna tıkla aşağıda prime update yazıyor seçkin bu

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
275tl prime. Prime yoksa rütbe atlayamazsın eşya düşerse gelmiyor. Steamda oyunun içinde prime satın al var.
düşme olasılığı mı artıyor sandık felan yoksa ihtimal mi yine yoksa genelde atıyor mu

Artısı şu kasa açabiliyorsun Rank kasabiliyorsun bu kadar başka bir şey yok 280 verilmez önceden 100 verilirdi şimdi 280 e çıktı asla verilmez

280 TL rütbe mesela global rekabetçi yoldaş gibi modlarla sıralaması oynanıyor eşya düşürme kasa açma steamde Counter strike global offensive yazdıktan sonra çıkan oyuna tıkla aşağıda prime update yazıyor seçkin bu
bakim knka da dediğin gibi alınmaz sandık cıkma olasılıgı nasıl hep atıyor mu yoksa arada mı

Stoch FW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Efe
düşme olasılığı mı artıyor sandık felan yoksa ihtimal mi yine yoksa genelde atıyor mu

bakim knka da dediğin gibi alınmaz sandık cıkma olasılıgı nasıl hep atıyor mu yoksa arada mı
Düşme olasılığı artmıyor seçkin olmazsa seçkine düşenler düşmüyor normal hesaplara

Aynısı sandık normal hesaplarda açılmıyor diye biliyorum ama yanlış biliyor olabilirim

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.

Olasılık vb. artmıyor. her şey aynı. Prime yoksa hiçbirşey alınmıyor.

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.

AlphA<3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Yiğit koçak
--Csgo prime: 280TL
-Oyunda kasa silah düşerse steamde satamazsin.
-Rütbe atlayamazsin rutbelerin sayılmaz.
(Rekabetçi Rank vs.)
--Prime yoksa hile gelme ihtimali fazladır oyundan zevk alamazsınız.
Bana sorarsaniz 100 lirayken de alınırdı
Şuan 280 lirayken de alınır. Ömürlük bir şey bu ilerde çok daha pahalanir zorlanirsan satarsın.
Ayriyeten elimde de iki tane csgo prime hesap var 120 lirayken almıştım içi boş Steam hesabı sadece csgo prime var. İsteyen yazabilir.

Ben cs go da sadece rekabetçi maç atarak maç sonu 800tllik kasa düşürdüm ve sattım.
Prime'a verdiğim parayı fazlasıyla karşıladım.

oEnesQlf

80+ Silver
--Csgo prime: 280TL
-Oyunda kasa silah düşerse steamde satamazsin.
-Rütbe atlayamazsin rutbelerin sayılmaz.
(Rekabetçi Rank vs.)
--Prime yoksa hile gelme ihtimali fazladır oyundan zevk alamazsınız.
Bana sorarsaniz 100 lirayken de alınırdı
Şuan 280 lirayken de alınır. Ömürlük bir şey bu ilerde çok daha pahalanir zorlanirsan satarsın.
Ayriyeten elimde de iki tane csgo prime hesap var 120 lirayken almıştım içi boş Steam hesabı sadece csgo prime var. İsteyen yazabilir.

Ben cs go da sadece rekabetçi maç atarak maç sonu 800tllik kasa düşürdüm ve sattım.
Prime'a verdiğim parayı fazlasıyla karşıladım.
800 TL lik kasa mı var oyunda,kasanın adı ne
Bana en fazla 50 TL lik kasa düştü

Top Bottom