Neler Yeni

CS GO rank sorunu

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Uzun zamandan beri oyuna girmiyordum ve rankım belli değildi. Oyun arayanlar kısmında genellikle gümüşler oluyordu. Fakat şu an rankım seçkin gümüş oldu ve oyun arayanlar kısmında bu kez en düşük ranka sahip adamlar LEM. Bu problemi nasıl çözerim? Benim rankıma uygun adam yok oyun arayanlar yerinde.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Oyun arayanlar bölümünde yüksek rütbeli oyuncuları gösterebilir, bu bir sorun denemez. Ayrıca rütbe fark etmeksizin kendinizden düşük veya yüksek rütbeliler kesinlikle oluyor, bu bir sorun denebilir. Çözümünü maalesef bilmiyorum, ilk defa da sizden duydum.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Uzun zamandan beri oyuna girmiyordum ve rankım belli değildi. Oyun arayanlar kısmında genellikle gümüşler oluyordu. Fakat şu an rankım seçkin gümüş oldu ve oyun arayanlar kısmında bu kez en düşük ranka sahip adamlar LEM. Bu problemi nasıl çözerim? Benim rankıma uygun adam yok oyun arayanlar yerinde.
oyundan çık gir veya yenile bende de oluyordu. s4'deyken global lobisi falan vardı, belli bir süre sonra düzeldi

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyundan çık gir veya yenile bende de oluyordu. s4'deyken global lobisi falan vardı, belli bir süre sonra düzeldi
Her zaman aynı problem var. Geçen sene yazın oynuyordum. Bi aralar oynamadım sildim tekrar yükledim geçenlerde aynı sorum oluştu

Top Bottom