Neler Yeni

CS:GO Ucuz Stattrak Skini Önerisi

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bütçe
15
CS:GO'da ucuza önerebileceğiniz bir StatTrak skini var mı? Pistol Rifle Hafif makineli farketmez 10-15 lira bütçem var bu bütçede hangi StatTrak desenini tavsiye edersiniz? P250, USP-S, M4A1-S, D.Eagle, CZ75, MP5SD, AK 47, Five-Seven, AWP, P90 gibi çok kullandığım silahlardan olursa güzel olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@ArdaM @Emirhandkee hocam sizler anlarsınız CS'den :D

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
CS oynamıyorum ki?

Öğrenmek istiyorsan pazara gir oradan statTrak filtresini seç. Sırala sonra da ucuzdan pahalıya sıralama yap.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CS oynamıyorum ki?

Öğrenmek istiyorsan pazara gir oradan statTrak filtresini seç. Sırala sonra da ucuzdan pahalıya sıralama yap.
Lan ben seni karıştırmışım başkasını etiketleyecektim :D
Neyse güzel bi skin buldum alıyorum saol yine de emirhan ab

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Negev veya negev'e benzeye 150 mermili silaha ait skin görmüştüm 10 liraydı galiba bir bak.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle kısıtlı bir bütçede neden StatTrak bir eşya alıyorsun ki? 🤔
Usta en son CSGO desen piyasasına 4 yıl önce falan atılmıştım. O zamanlar ucuza çok güzel StatTrak skinleri vardı. Hatta 5 Liraya çok güzel bir StatTrak M4A1-S almıştım neydi modeli hatırlamıyorum uzun süre kullandım deseni de çok hoşuma gitmişti sonra kasa açıcam diye satmıştım. Normalde almayı düşündüğüm desenler vardı ama StatTrak bir güzel skin bulabilir miyim diye düşündüm. Tabi eskisi gibi o kadar ucuza güzel StatTrak skinler yok. Ama P250'ye buldum bir iki güzel ve ucuz StatTrak skini 3 Liraya aldım tabi çok cafcaflı değil ama deseni 3 liraya idare eder bir de P250 çok kullandığım bir silah olduğu için kill lerimi saysın istedim :D Pistoller için güzeller var ama tüfekler için hiç bir şey kalmamış o bütçeye.
Kısacası StatTrak olayını bi denemek istedim :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,336
Üyeler
156,907
Son üye
Avciraw
Top Bottom