Neler Yeni

CS:GO'da adamlarla karşılaşmama yakın anlık takılma sorunu

ilginç hocam bende cs oynamadım oyunla ilgili olabilirmi
Bir ara belki oyunla ilgili olabilir diye Valve'ye mail attım. Onların yazdığına göre, benim bilgisayar parçalarım arasında oyunun desteklemediği bir sorun olmadığı ve %100 stabil çalışağını yazmışlar.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
Bir ara belki oyunla ilgili olabilir diye Valve'ye mail attım. Onların yazdığına göre, benim bilgisayar parçalarım arasında oyunun desteklemediği bir sorun olmadığı ve %100 stabil çalışağını yazmışlar.

oyunmu donuyor mouse pad mi çalışmıyor

oyunmu donuyor mouse pad mi çalışmıyor
Mouse ve Pad'de sıkıntı yok. Çünkü bazen Photoshop kelemim yerine mouse kullanıyorum. Bir sıkıntı olsa orada kesin fark ederdim. Takılma-donma olayı şöyle, anlık bir takılma oluyor. Tabi o sırada ben bir hamle yapacak oluyorum. Misal Awp ile zoom açma eylemi için mouse basmış. Takılma olduğu zaman. Yaptığım awp ile zoom açma eylemi 2 saniye sürüyorsa takılmadan sonra o eylemi yapmış oluyorum ama sanki bir videoyu 10x hızla oynatmış gibi oluyor. Ondan sonraki hamleme normal devam ediyorum. Tabi bu olaylar toplamda 1 saniye sürmüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Format atmanıza rağmen sorun düzelmiyorsa yazılımsal değil donanımsaldır sorun
Donanım için bir sürü test programı önerdiler hepsiyle test yaptım. Donanımlarımın hiç birinde hata çıkmadı. Bu konuyu bir kaç yabancı forumda açtım. Sadece belirli bir oyunda bu durumu yaşamamın, yazılımsal olduğunu söylüyorlar. Çoğu Valve ile iletişime geçmemi söylediler. Bende yaptım. Ama sonuç alamadım.

Son düzenleme:

psyco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali Rezzak
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Tek çare format gibi geliyor
Format kesin bir sonuca çıkaracaktır.
Ya sen ne geri zekalı bir varlıksın 5k mesajı var birde gördüğü konuya format atın yazdı kesin. Formatla yakından uzaktan bir alakası olmayan durum. Bilmeyen ergenler böyle forumlarda sadece boş boş yorum atıyor buraya.

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Ya sen ne geri zekalı bir varlıksın 5k mesajı var birde gördüğü konuya format atın yazdı kesin. Formatla yakından uzaktan bir alakası olmayan durum. Bilmeyen ergenler böyle forumlarda sadece boş boş yorum atıyor buraya.
U-usta konuyu hortlattiginin farkında mısın ?

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,823
İsim
Akın Taşkan
Hocam sorunun donanımsal olmaması lazım. Yazılımsal bir sorun var. Nasıl çözüleceğini de bulmamışlar. Format bu durumda kesin çözüm adam en son olarak onu önermiş ne yapsın? Ayrıca uzaktan yakından nasıl alakası olmuyor formatın? Çok biliyorsan sorunun çözümünü anlatsana.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,432
İsim
Adem
İlk olarak daha önce yazdığım yorumlara bakmayacak kadar veya baktığın konuda birisini eleştirirken daha önce neler yazmış diye bakmadan son yazdığıma bakıp yorum yapıp kendi çapında eleştirdiğini sanıyorsun.Ayrıca laflarına dikkat et.
Burada seninle tartışma gayretine bile girmeyeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sorunun donanımsal olmaması lazım. Yazılımsal bir sorun var. Nasıl çözüleceğini de bulmamışlar. Format bu durumda kesin çözüm adam en son olarak onu önermiş ne yapsın? Ayrıca uzaktan yakından nasıl alakası olmuyor formatın? Çok biliyorsan sorunun çözümünü anlatsana.
%99 ihtimalle yazılımsal olan bir sorunu bulabilmek çok zor forum için (daha önce yaşayan biri çıkmazsa)
Trollemeye geldiği açık belli he de geç :)

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
hdd ya da ssd kullanıyorsanız ya arızalıdır ya da birleştirmeniz gerekir. Çünkü haritayı ya da modelleri yükleyemiyor olabilir. Disk birleştirmesi yapın. Bir de mümkünse oyunu varsa SSD yoksa alanı büyük olan harddiske yükleyin. Dosya doğrulaması ya yapmayı ihmal etmeyin. Eksik olmasın. Nvidia denetim masasında falan gecikme oranını ultraya aldıysanız standarta çekin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,904
Üyeler
138,437
Son üye
fatihavcii
Top Bottom