Neler Yeni

Yardım CS2 düşük FPS problemi

KeremGenc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Kerem Genç
Instagram
keremyang
Steam
keremyang
Discord
keremyang
güneş ile vs mi atıyor aga one
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mosesque. sadece hocam
Hocam durumu çözdüm ThrottleStop adlı uygulamadan Disable Turboyu kapattım şuan da maximum 85 civarı görüyorum tertemiz.

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
Hocam durumu çözdüm ThrottleStop adlı uygulamadan Disable Turboyu kapattım şuan da maximum 85 civarı görüyorum tertemiz.
ben 3 senedir değiştirmediğim için termal macun bir de intel stock fan duruyor hala :D şimdi kule tipi dijital alacağım bir de termal macun mis gibi

KeremGenc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Kerem Genç
Instagram
keremyang
Steam
keremyang
Discord
keremyang
ben 3 senedir değiştirmediğim için termal macun bir de intel stock fan duruyor hala :D şimdi kule tipi dijital alacağım bir de termal macun mis gibi
Laptop kullandığım için değiştiremiyorum fakat ayrı kada olarak kullandığım sistemimi yenileyince kule tipine geçmem çok süper olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptop kullandığım için değiştiremiyorum fakat ayrı kada olarak kullandığım sistemimi yenileyince kule tipine geçmem çok süper olur
https://www.amazon.com.tr/DeepCool-...00&mcid=ad44b7b8b8ba3faeba2c92a1f300470f&th=1 Bunu düşünüyorum ilerleyen zaman da

Mosesque

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan A.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Teknoloji
Direk Laptopu terk edin pc ye geçin Laptop aşırı ısınma yapar genel yargı parçalar birbirine girdiği için ısı aktarımı yavaş ve her tarafa dağılır laptop o yüzden tercih etmem direk düşünmeden masaüsüne geçerim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,957
Üyeler
153,477
Son üye
Emreaysen06
Top Bottom