Neler Yeni

CS2 Oynayanlar yorumları alalım.

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
ada yalın
+olarak menu gecişleri cok hızlanmış bekleme azalmış baya

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
767
İsim
Fatih Ayhan
FPS oldukça düştü. Grafiklerin artması elbette FPS düşürtür ama hafif kasmalar yaşadım (RTX 3060 + 12400F Low settings(
Aynı kombinasyon bende de var ama hiç öyle bir drop yaşamadım. fps de normaldi yani

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,591
İsim
MehmedVII

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Şuanda çoğu kişiye cs2 gelmesiyle beraber fps değerlerini merak ettim sizce minimum hangi bilgisayarlar oynuyabilicek şuanda tam çıkmadı tabikide iyileştirmeler olur ama şuanki haliyle sizce nasıl optimizasyon

Örnek: Ryzen 5600 kulanıyorum rtx 2060 var fpsim şu kadar ve yorum falan olabilir işte.
Aynı zamanda yorumlarınızıda bekliyorum.
Yav hocam bir şey soracağım bana 130 MB'lik bir güncelleme gelmiş seçkinim var oyun arayüzü bildiğiniz CS:GO sislerde değişmemiş demek oluyor ki bana CS2 gelmemiş neden? Seçkinim olmasına rağmen 130 MB'lik saçma sapan bir güncellemeyle kandırıldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Emrullah AKTAŞ
Benim sistem iyi durumda ama daha test edemedim. Sistemim Steam hesabımda yazıyor, merak edenler bakabilir.
Akşam vakti test etmeye çalışacağım, sonrasında tekrar yorum yazarım.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,191
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Yav hocam bir şey soracağım bana 130 MB'lik bir güncelleme gelmiş seçkinim var oyun arayüzü bildiğiniz CS:GO sislerde değişmemiş demek oluyor ki bana CS2 gelmemiş neden? Seçimim olmasına rağmen 130 MB'lik saçma sapan bir güncellemeyle kandırıldım.
Herkese gelmemiş seçkini olan şans bazılarına gelmiş bazılarına gelmemiş.

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
Herkese gelmemiş seçkini olan şans bazılarına gelmiş bazılarına gelmemiş.
Bu 130 MB'lik güncelleme ne o zaman? Birde duydum ki rekabetçi rankı açık olanlara geliyormuş sanırım diğer kızıl bölge gibi oyunları oynamak gerekiyormuş ben bunları zamanında bolca oynamıştım rekabetçide ise kazanmama rağmen hala rekabetçi rankınız için 10 rekabetçi maçı kazanmanız gerekiyor diyordu herkeste böyle mi? Rank kapatıldı mı acaba?

Top Bottom