Neler Yeni

CSGO 4000TL bütçeyle ne alınır?

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
usp s kill confirmed minimal wear 750tl
Bir USP skinine o kadar para verme bence. İlle de alıcam diyorsan FT falan al. 750 lirayla bıçağına veya AK-AWP'ne ekleme yap. Tabi sana kalmış, ben olsam gider AWP-AK-Bıçak alırdım sadece. Hatta kafama yatan bir bıçak bulsam sadece bıçak alırdım paramın hepsiyle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harcadığın Miktar Gerçek Dışı Ve Saçma Eğer bende bu kadar Para olsaydı Büyük İhtimalle Yatırım yapardım ve Gerçekten Bedava oyuna ve ölü bir oyuna bu kadar paramı yatırıyorsun yaw.
Bu senin için fazla veya saçma bir harcama gibi gözükebilir ama kimsenin zevki kimseyi ilgilendirmez. Adam skin önerisi istemiş, harcadığı paraya yorum yapmanı değil. Ya fikir verirsin yada konuya yazmazsın. Ayrıca ölü dediğin oyun günlük 800 bin 1 milyon arası anlık oyuncuya ulaşıyor. Oyun bedava sayılmaz ayrıca. Prime olmak için para vermen gerekiyor. Prime olmayanlar ile aynı maça girmiyorsun.

Son düzenleme:

happy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bir USP skinine o kadar para verme bence. İlle de alıcam diyorsan FT falan al. 750 lirayla bıçağına veya AK-AWP'ne ekleme yap. Tabi sana kalmış, ben olsam gider AWP-AK-Bıçak alırdım sadece. Hatta kafama yatan bir bıçak bulsam sadece bıçak alırdım paramın hepsiyle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu senin için fazla veya saçma bir harcama gibi gözükebilir ama kimsenin zevki kimseyi ilgilendirmez. Adam skin önerisi istemiş, harcadığı paraya yorum yapmanı değil. Ya fikir verirsin yada konuya yazmazsın. Ayrıca ölü dediğin oyun günlük 800 bin 1 milyon arası anlık oyuncuya ulaşıyor. Oyun bedava sayılmaz ayrıca. Prime olmak için para vermen gerekiyor. Prime olmayanlar ile aynı maça girmiyorsun.
usps canavar çatışması diye bi skin vardı minimal wear 100tl bieşydi o nasıl?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen

-ASLAN-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Önder Can
4k bütçem var güzel bi bıçak bi ak47 m4 falan istiyorum ne alabilirim? ak47ye max 500 verebilirim m4 e 300 toplamda 800 ediyor bıçağada bi 2k veririm toplamda 1200TL falan artıyor onla pistol awp negev falan ne alabilirim
ak avcılık sporu m4a4 neo noir m9 şam çeliği 2000-2100 arası factory new onu alabilirsin bynogamede

Top Bottom