Neler Yeni

Csgo Oynayamayanlar Valorant mı geçiyor ?

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Yaklaşık 60 maçtır karşıma hile gelmedi geldiyse de kullanmasını bilmiyordur hiç hilelik belirtisine rastlamadım bence csgo'yu bırakanlar olmayan hileleri bahane edip valoranta başlıyor
Banada gelmiyor dostum. Seçkin hesap var diyecek olan arkadaşlara şöyle açıklayayım :
Seçkin hesap olana kadar 2 kere ölüm maçında hile geldi. Onun dışında hile gelmedi.
Bana gelmemiş de olabilir ama CS'de ki hile konusu abartılıyor bence

groovy pancake

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
furkan özcan

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,973
İsim
Orçun Kaynar
6 tane rozetim var ama bana geliyor

Yıldırım Beyazid

80+ Bronze
hileler yüzündne geçtim ben

Avolay

80+ Gold
Valorant kastığı için geçemiyorum. (y)
RTX 2060la ICEBOX haritasında fazlaca skill kullanıldığı zaman anlık 144 Fps altı gördüm bir kaç kere , son güncellemeyle iyice öldü FPS ama R7 2700 RX580i olan adam benden 2 kat fazla fps alıyor :)

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Ben işlemci yüzünden oynayamıyorum sürekli drop giriyor. Csgo daha rahat oynanıyor.

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,973
İsim
Orçun Kaynar
güven faktörü varcsde arkadaşınız flame yapan yada hile kullanan biriyse gelir
2 level hesaplarla girdik ancak yine de bu hile gelmemesi lazım yeni hesaplarda çok fazla mevlana var bu insanın canını sıkıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

RTX 2060la ICEBOX haritasında fazlaca skill kullanıldığı zaman anlık 144 Fps altı gördüm bir kaç kere , son güncellemeyle iyice öldü FPS ama R7 2700 RX580i olan adam benden 2 kat fazla fps alıyor :)
işlemci oyunu diye biliyorum

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,684
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Hocam işlemci yüzünden olabileceğini düşünüyorum ama o kadar fps nasıl fark ediyor bilmiyorum

Avolay

80+ Gold
2 level hesaplarla girdik ancak yine de bu hile gelmemesi lazım yeni hesaplarda çok fazla mevlana var bu insanın canını sıkıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlemci oyunu diye biliyorum
Hocam işlemci yüzünden olabileceğini düşünüyorum ama o kadar fps nasıl fark ediyor bilmiyorum
Hocam sıkıntı ekran kartının güçlü olması işlemci kendini eşit tutuyor kullanım olarak , gerekli yükü almıyor sorun bu hatta grafikler fullenince daha fazla FPS alıyorum lowa göre

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Cs 21 yıllık ve valorant 1 yıllık buna rağmen valorant cs'ye kafa tutuyor soruna göre de evet artık çoğu e-sporcu Valoranta geçti.

marilyn

80+ Silver
csgoda s5 ler bile nova 4 gibi oynayınca smurfler olunca birde free yapıp hileler türetince oyun çöp oldu birde oyunu çok böldüler topluluk faceit vs vs

Top Bottom