Neler Yeni

CSGO Oyunbozanlık max ban süresi ?

Kaporta Eray

80+ Bronze
Anlamadığım bi şekilde sürekli oyunbozanlıktan ban yiyorum dün 8 gün yedim 6kya yakın envanter var kalıcı vac atıcaksa envanteri başka hesaba taşıcam bilgisi olan var mı ?

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Kendi takımıma 3 karşı takıma 4 adet hile geldiği için trollediğim ( kendi adamlarımın önüne flaş atmak, double door girişini engellemek anlamsız t base smokları vs. ) rekabetçi maçında VAC ban yedim. Evet steam desteğe yazdım ama açılmadı zaten olay olalı 1 yıl oluyor. Sadece o maçta oynayan 10 oyuncudan 8 tanesi ben de dahil olmak üzere VAC ban yedi ve hiçbiri açılmadı. Benim fikrim envanteri sağlama al.

Kaporta Eray

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi takımıma 3 karşı takıma 4 adet hile geldiği için trollediğim ( kendi adamlarımın önüne flaş atmak, double door girişini engellemek anlamsız t base smokları vs. ) rekabetçi maçında VAC ban yedim. Evet steam desteğe yazdım ama açılmadı zaten olay olalı 1 yıl oluyor. Sadece o maçta oynayan 10 oyuncudan 8 tanesi ben de dahil olmak üzere VAC ban yedi ve hiçbiri açılmadı. Benim fikrim envanteri sağlama al.
uyarı attımı hocam öncesinde oyunbozanlıktan yemişmiydin 1-2 hafta ban ?

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,362
İsim
Emir Bayram
Anlamadığım bi şekilde sürekli oyunbozanlıktan ban yiyorum dün 8 gün yedim 6kya yakın envanter var kalıcı vac atıcaksa envanteri başka hesaba taşıcam bilgisi olan var mı ?
oyunbozanlık yaparsan oyunbozanlıktan ban yersin neyi anlamadın?

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
uyarı attımı hocam öncesinde oyunbozanlıktan yemişmiydin 1-2 hafta ban ?
Hayır normalde troll bi oyuncu değilim. İlk ve tek trollediğim maç oydu maçta 7 tane mevlana olunca kendimce quit atmak veya afk kalmak yerine böyle bir yol izledim ve sonuç malum.

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,362
İsim
Emir Bayram
Yapsam yedim diye gocunmam ve cümleme anlamadığım bir şekilde ile başlamam okuduğunu anlamıyormusun sen ?
aynen kanka haha arkadaşların report etmiş seni oyun bozanlık yüzünden anlamadım ayağına yatmana gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
adas dadas
Fazla oyunbozanlık şikayeti alırsan 14 gün ban yiyosun max

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,362
İsim
Emir Bayram
ikizim 21 gün yedi kanka üstü var ama ne kadar işte
CS GO rekabetçi Ban Süreleri

İlk bekleme süresi (seviye 1) – 30 dakika sürer. İkinci bekleme süresi (seviye 2) – 2 saat sürer. Üçüncü bekleme süresi (seviye 3) - 24 saat sürer. Dördüncü bekleme süresi (seviye 4) – 1 hafta sürer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka sen ne anlatıyon nerden biliyon böyle olduğunu, arkadaşlarımın reportladığını nasıl bu kadar eminsin ?
yaşadım çünkü haha

Kaporta Eray

80+ Bronze
CS GO rekabetçi Ban Süreleri

İlk bekleme süresi (seviye 1) – 30 dakika sürer. İkinci bekleme süresi (seviye 2) – 2 saat sürer. Üçüncü bekleme süresi (seviye 3) - 24 saat sürer. Dördüncü bekleme süresi (seviye 4) – 1 hafta sürer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaşadım çünkü haha
Ben seni engellıyorum kardesım kendıne ıyı bak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,625
Üyeler
145,217
Son üye
NakoG