Neler Yeni

Öneri Custom klavye mantıklı mı?

sadık123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sadık Berke Çelik
Bütçe
3000
FPS ve MOBA oyunları oynamak için klavye alacağım.Aradığım özellikler çok sessiz ve uzun ömürlü olması.Piyasada satılan klavyelerden birini alıp geçmeli miyim yoksa AliExpress gibi sitelerden klavye alıp switch mi takmalıyım? Veya bu şekilde satılan klavye öneriniz var mı? Klavye alırsam 3kya kadar çıkmayı düşünüyorum.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Arnold Ciwardagexer
FPS ve MOBA oyunları oynamak için klavye alacağım.Aradığım özellikler çok sessiz ve uzun ömürlü olması.Piyasada satılan klavyelerden birini alıp geçmeli miyim yoksa AliExpress gibi sitelerden klavye alıp switch mi takmalıyım? Veya bu şekilde satılan klavye öneriniz var mı? Klavye alırsam 3kya kadar çıkmayı düşünüyorum.
Aliexpress'den indirim döneminde AK820Pro al geç hocam.

sadık123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sadık Berke Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aliexpress'den indirim döneminde AK820Pro al geç hocam.
Bu tarz klavyeler çok hoşuma gidiyor ama daha önce kullanmadım ve kullanan arkadaşım da olması o yüzden biraz ön yargılıyım. Benzer öneriniz olur mu ?

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Arnold Ciwardagexer
Bu tarz klavyeler çok hoşuma gidiyor ama daha önce kullanmadım ve kullanan arkadaşım da olması o yüzden biraz ön yargılıyım. Benzer öneriniz olur mu ?
Eğer illa custom klavye yapacaksanız Akko barebone 50 serisinden bir set alabilirsiniz. Üstüne Akko Cream Yellow ve PBT olan herhangi kişisel zevkinize uygun keycap takabilirsiniz.

sadık123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sadık Berke Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer illa custom klavye yapacaksanız Akko barebone 50 serisinden bir set alabilirsiniz. Üstüne Akko Cream Yellow ve PBT olan herhangi kişisel zevkinize uygun keycap takabilirsiniz.
Custom yapmak zorunda değilim aslında.Bahsettiğiniz markalardan da alabilirim ama switchler hakkında bilgim yok o nedenle karar veremiyorum.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Arnold Ciwardagexer
Custom yapmak zorunda değilim aslında.Bahsettiğiniz markalardan da alabilirim ama switchler hakkında bilgim yok o nedenle karar veremiyorum.
Şöyle söyleyeyim eğer bütçeniz 3k ise ak820 pro'nun üstündeki gift switchler çok hoşunuza gidecektir ayrıca 0.7 inçti sanırsam bir TFT ekranı var. 2.7k civarına ise Aula F75 var ondada Leobog Reaper switchler var. Reddit'te gördüğüm üzere Reaper switchler biraz daha kaliteli fakat çok bir fark olduğunu sanmıyorum. Kendiniz aratıp özelliklerine bakabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,008
Üyeler
152,590
Son üye
FastZeit
Top Bottom