Neler Yeni

Custom Tok Sesli Klavye Önerisi

budala31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berk İlhan
Bütçe
2500
Lütfen konuya Custom Klavyelerle ilgili bilgili ve tecrübeli arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

İstediğim klavyedeki tokluktan kastım bu videolardaki gibi.

Modlamadan haberdarım. Modlamak dışında bu klavyelerdeki sese ulaşmak için hangi klavye, keycap ve switchleri, profilleri, materyalleri kullanmam gerekir bir tavsiyeniz var mıdır?
Aliexpress'te gördüğüm kadarıyla aşağı yukarı 2000-2500TL arasında bu videodaki setup'ı elde edebiliyorum. Fakat kaçırdığım bir nokta veya bir öneriniz varsa duymak isterim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekstra bir örnek olarak

Son düzenleme:

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Lütfen konuya Custom Klavyelerle ilgili bilgili ve tecrübeli arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

İstediğim klavyedeki tokluktan kastım bu videolardaki gibi.

Modlamadan haberdarım. Modlamak dışında bu klavyelerdeki sese ulaşmak için hangi klavye, keycap ve switchleri, profilleri, materyalleri kullanmam gerekir bir tavsiyeniz var mıdır?
Aliexpress'te gördüğüm kadarıyla aşağı yukarı 2000-2500TL arasında bu videodaki setup'ı elde edebiliyorum. Fakat kaçırdığım bir nokta veya bir öneriniz varsa duymak isterim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekstra bir örnek olarak
o fiyata o kadar kaliteli klavye bulamazsın ama kasanın içine pamuk koyarsan aynı sesi elde edebilirsin. veya biraz daha bütçe arttırırım dersen bi tane klavye kasası al switchler vs. kendin tak mükemmel bişey çıkar ortaya ama maliyetli olabilir

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Yunus Kocabay
Çakma bi meknik al tape mod çak bi tane bide içine sünger koy tamamdır.
Bende öyle yaptım

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Yağız Berk Özel
Çakma bi meknik al tape mod çak bi tane bide içine sünger koy tamamdır.
Bende öyle yaptım
Zaten başka mod yapmak bana gereksiz geliyor. Tape mod yaparken bandı yanmayacak bir şey al da klavyen bataryalıysa yanma riski var.
o fiyata o kadar kaliteli klavye bulamazsın ama kasanın içine pamuk koyarsan aynı sesi elde edebilirsin. veya biraz daha bütçe arttırırım dersen bi tane klavye kasası al switchler vs. kendin tak mükemmel bişey çıkar ortaya ama maliyetli olabilir
Hocam üst en videodaki kişi Gateron milky yellow takmış Gmk67'ye çok kaliteli ürünler değiller yani. Arkadaş 2700 TL gibi bir fiyata çok rahat aynısından Gmk67 toplayabilir.

budala31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berk İlhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
GMK67 + Yellow Switch + Keycapler toplam 2000-2500TL arasına rahat geliyor hocam. Üzerine de mod yapacağım. Teşekkürler yardımınız için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,539
Üyeler
155,266
Son üye
dellarobbia
Top Bottom