Neler Yeni

Cyberpunk 2077 İncelemesi

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
sence hiç bilgisayar almadan ortalama eski bir bilgisayarla 50mbps internetle son nesil oyunlar rahatça oynanabilir mi gecikme vesaire olmadan?
Benim bilgisayar ortalama bile değil. 14 yıllık işlemcili 11 yıllık ekran kartılı bir bilgisayar. 50 mbps ile rahat rahat oynarsın. Ancak indirme falan yapılırsa arkada çözünürlük düşer. Ancak sıkıntı etmeyin 50 mbps rahat oynarsınız.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
sence hiç bilgisayar almadan ortalama eski bir bilgisayarla 50mbps internetle son nesil oyunlar rahatça oynanabilir mi gecikme vesaire olmadan?

Oynanır da her oyun için para vermek zorundasın.
Geforce Now'da çoğu oyun yok. Maksimum 50 civarı oyun vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Tabii o 50 tane oyunu zevkle oynarsınız, aralarında online olan bir çok oyun da var.

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
Oynanır da her oyun için para vermek zorundasın.
Geforce Now'da çoğu oyun yok. Maksimum 50 civarı oyun vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Tabii o 50 tane oyunu zevkle oynarsınız, aralarında online olan bir çok oyun da var.
kendi steam kütüphanenizle olmuyor mu? online oyunlar sanırım gerektiği kadar stabil değilmiş

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,009
İsim
Tayfun Yılmaz
Bana hiç bug denk gelmemesi :D

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
kendi steam kütüphanenizle olmuyor mu? online oyunlar sanırım gerektiği kadar stabil değilmiş
Evet online oyunlar genel olarak kötü çalışıyor. İnterneti baya yiyor yani. Ancak Single oyunlarda şu ana kadar 16 mbps ile
AC: Odyssey
AC: Origins
Cyberpunk 2077 :oops:
Mount & Blade II: Bannerlord
vs. Oyunları sıkıntısız oynadım. Co-op oyunlarda da sıkıntı olmuyor. Arkadaşımla Human Fall Flat sıkıntısız oynuyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana hiç bug denk gelmemesi :D
Bana da çok az denk geldi nedense.

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
Evet online oyunlar genel olarak kötü çalışıyor. İnterneti baya yiyor yani. Ancak Single oyunlarda şu ana kadar 16 mbps ile
AC: Odyssey
AC: Origins
Cyberpunk 2077 :oops:
Mount & Blade II: Bannerlord
vs. Oyunları sıkıntısız oynadım. Co-op oyunlarda da sıkıntı olmuyor. Arkadaşımla Human Fall Flat sıkıntısız oynuyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana da çok az denk geldi nedense.
peki oyunlar nasıl oluyor kendi kütüphanenizden oynanıyor mu

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
Top Bottom