Neler Yeni

DA-2 kargo paket sayısı

scarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
mesut taş
Arkadaşlar bugün çok fazla bu konuyla ilgili yazı gördüm. Biraz önce itopya ile görüştüm. Monitör aldıysanız onunla birlikte 3 kutu şeklinde kargo olması gerekiyor. Eğer kargo takipte 1 yazıyorsa diğer ikisi daha yollanmamıştır. Bu konuyla ilgili kotadan dolayı olduğunu diğer paketlerin genellikle bir gün sonra kargolandığını belirttiler.
Eğer monitör yoksa 2 kutu görünmesi gerekiyor.

Biraz önce UPS aradım. Kargo takip numarasını söyledim. 3 adet paket olduğu söylendi. Sistemde bir görünüyor. İtopya da 1 tane yollandı 2 si sonra yollanacak demişti ama demek ki itopyanın da paketlerden haberi yok.

O yüzden arkadaşlar elinizde 1 tane takip numarası varsa önce UPS arayın. Onlar daha sağlıklı bilgi veriyor. Gerek görürseniz sonra itopyayı arayın.

Yardımcı olup kafanızdaki soru işaretini kaldırabildiysem ne mutlu bana iyi forumlar.

Son düzenleme:

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
hocam bende paket sayısında hiç bir şey yazmıyor ne 1 ne 0 ne de 2 ne yapmam lazım

scarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
mesut taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
Arkadaşlar bugün çok fazla bu konuyla ilgili yazı gördüm. Biraz önce itopya ile görüştüm. Monitör aldıysanız onunla birlikte 3 kutu şeklinde kargo olması gerekiyor. Eğer kargo takipte 1 yazıyorsa diğer ikisi daha yollanmamıştır. Bu konuyla ilgili kotadan dolayı olduğunu diğer paketlerin genellikle bir gün sonra kargolandığını belirttiler.
Eğer monitör yoksa 2 kutu görünmesi gerekiyor. Yardımcı olup kafanızdaki soru işaretini kaldırabildiysem ne mutlu bana iyi forumlar.
Aga ben monitör ile aldım aynen şöyle şuan ve 2 gündür böyle şimdi itopyayı arıyorum yeni kargo numaralrını alacağım dünden beri böyle çünkü bu kargo.

Ekler

• dasd.PNG
    dasd.PNG
    14.7 KB · Hit: 101

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
e-mail adresine ups den mail gelmiş olmalı. Orda aşağıda kargo takip numarası var ona tıkla görürsün.
ups den değil de itopyadan gelmiş sorgulama sonucu diye acıyorum hic bisi yok bombos sayfa

scarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
mesut taş
ups den değil de itopyadan gelmiş sorgulama sonucu diye acıyorum hic bisi yok bombos sayfa
O zaman bir ihtimal daha ups teslim almamıştır. Öyle tahmin ediyorum yani. İstersen müşteri hizmetlerini ara oradan kesin bilgi verirler. Müsteri Hizmetleri : 08502592696

• Beğen
Reaksiyonlar: Rnxz

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
e-mail adresine ups den mail gelmiş olmalı. Orda aşağıda kargo takip numarası var ona tıkla görürsün.
Pazartesi sabahı 10.32 de verilmiş kargoya ama UPS'den gelen giden mesaj yok.

scarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
mesut taş
Aga ben monitör ile aldım aynen şöyle şuan ve 2 gündür böyle şimdi itopyayı arıyorum yeni kargo numaralrını alacağım dünden beri böyle çünkü bu kargo.
aynen kardeşim yapman gereken şey o. Kötü bir şey farkındayım ama sağ salim gelsin de başka bir şey istemiyorum.

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
aynen kardeşim yapman gereken şey o. Kötü bir şey farkındayım ama sağ salim gelsin de başka bir şey istemiyorum.
Aynen öyle aradım yüzüme kapadılar sıkıntı orada şimdi yine arıyorum diğer numaraları da alıp UPS'yi arayacağım. Ya da direk sorgulatacağım belki gelmiştir bile kargo Aydın veya İzmir HUB'a Allah bilir benim elimde ki ne numarası çok büyük ihtimal boş beleş kutuların kargosu Monitör ve kasa numarası elimde yok.

scarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
mesut taş
bana da dün sabah e mail geldi. Buradan takip ediyorum.
Adsız.png

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin

scarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
mesut taş
Bana gelmedi işte hocam o UPS'den mesaj gelmedi benim ki Pazartesi sabahı kargoya verilidi bir de :D.
benim de pazartesi öğlen itopyadan mail geldi.. Saat 00:12 de ups den mail geldi. Umarım sorununu çözersin dostum. Bence senin kargoda da sıkıntı olmaz sabır lazım biraz

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
benim de pazartesi öğlen itopyadan mail geldi.. Saat 00:12 de ups den mail geldi. Umarım sorununu çözersin dostum. Bence senin kargoda da sıkıntı olmaz sabır lazım biraz
Aga kargoda ama işte senin benden sonra mesaj gelip benden önce alma saçma benimde verildi büyük ihtimal ama kasa ve monitör verildi bu elimde ki numara boş beleş kutu numaraları yoksa 2 gündür yani illa bir mesaj gelirdi.

Top Bottom