Neler Yeni

DA-3 sistem geldi, bazı test sonuçları ve görseller / CPU: R5 3500X

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sunstorm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Murat-K
Yanlış Bilgilendirme
yazsın ıtopyadaki siparişi iptal edip ilk ben alcam
İşte halkımızın sorunu okumadan infaz ve önyargılı olmak kardeş 5400tl ye daha iyi bir sistem toplarım demedim 5400tl ye toplanan sistem kalitesiz dedim! ha 5400tl ye iyi bir sistem satın alamıyor oluşun da benimle alakalı değil neden bu şekilde olduğunu siz sorgulayacakken bir yığın tatava yapıyorsunuz işte asıl sorun bu!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün ufak bi anket konusu açtım maalesef orada kalite şıkkını seçen sadece 1 2 kişi oldu kendinizi neye layık hissediyorsanız ona sahip olacaksınız! Youtuber arkadaşlarda yaptıkları sponsorluk anlaşmaları gereği doğal olarak bu sistemleri savunup size bu sistemleri layık görecek!

Son düzenleme:

EmirCirak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emirhan Çırak
İşte halkımızın sorunu okumadan infaz ve önyargılı olmak kardeş 5400tl ye daha iyi bir sistem toplarım demedim 5400tl ye toplanan sistem kalitesiz dedim! ha 5400tl ye iyi bir sistem satın alamıyor oluşun da benimle alakalı değil neden bu şekilde olduğunu siz sorgulayacakken bir yığın tatava yapıyorsunuz işte asıl sorun bu!

Dün ufak bi anket konusu açtım maalesef orada kalite şıkkını seçen sadece 1 2 kişi oldu kendinizi neye layık hissediyorsanız ona sahip olacaksınız! Youtuber arkadaşlarda yaptıkları sponsorluk anlaşmaları gereği doğal olarak bu sistemleri savunup size bu sistemleri layık görecek!
Valla alamıyor değilim istesem daha iyisini de alırım sadece bunu kendime yeterli gördüm. Bu fiyata alınacak daha iyi bir sistem toplanmadı, sunulmadı, kimseye bahşedilmedi. Abdullah gayet güzel iş çıkartmış hele bu dolar kuruna rağmen. Ben de orta halli bir sistem alacaktım tereddüt etmeden sipariş ettim. Alan memnun sunan memnun, bir tek sen değilsin :)

Messi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Onur
Loldeki full grafik değerler bir sıkıntı varmı?
73F98460-3F53-4C73-89E6-6F02A61A90BB.jpeg

EmirCirak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Emirhan Çırak

Ek olarak fiyat/performans ürünlerinde kalite zaten değişkendir. Firmaların yeni ürettiği ürünler bu tarz ürünlerden 2-3 gömlek yukarda olunca haliyle stok eritme amacıyla eski ürünlerin kâr marjından kısarak maliyetine satışa biraz olsun yaklaştırıyor. Ürünü bize toplayıp sunan arkadaşımız da bunu değerlendirip gerekli anlaşmalarla daha cüzi hale getirmiş. Yoksa almak istersen daha "kaliteli" bir sistemi daha yüksek fiyattan gidip alabilirsin kimse seni tutmuyor dostum.

Loldeki full grafik değerler bir sıkıntı varmı?
Alıntıyı görüntüle
Olması gereken bu diyelim sonuçta online oyunlarda sistem gereksinimleri daha düşük o yüzden ekran kartın ve işlemcin kendini fazla yormuyor. Nur topu gibi sistem, hayırlı uğurlu olsun.

Messi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Onur
Ek olarak fiyat/performans ürünlerinde kalite zaten değişkendir. Firmaların yeni ürettiği ürünler bu tarz ürünlerden 2-3 gömlek yukarda olunca haliyle stok eritme amacıyla eski ürünlerin kâr marjından kısarak maliyetine satışa biraz olsun yaklaştırıyor. Ürünü bize toplayıp sunan arkadaşımız da bunu değerlendirip gerekli anlaşmalarla daha cüzi hale getirmiş. Yoksa almak istersen daha "kaliteli" bir sistemi daha yüksek fiyattan gidip alabilirsin kimse seni tutmuyor dostum.

Olması gereken bu diyelim sonuçta online oyunlarda sistem gereksinimleri daha düşük o yüzden ekran kartın ve işlemcin kendini fazla yormuyor. Nur topu gibi sistem, hayırlı uğurlu olsun.
Teşekkür ederim

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Hey maşallah cpu 90 derece görmüş gpu 79 baya güzel sistem...
Bizim halk olarak hakkımız yada bize reva görülenler işte böyle en kalitesiz ürünler maalesef PC toplayan öneren youtuber larda buna çanak tutuyorlar!
Bütçemiz buna el veriyor diyorsanız da neden böyle onu bir sorgulayın derim!

Furmark testinde GPU 79 derece görebilir, oyunda 65 derece üstünü görmeyen adam Furmark'da 80 derece görüyor, normal.

CPU 90 derece değil 76 derece, maksimum 90 olmuş.

He birde, en son cümlede o ünlem gereksiz olmuş.

Sunstorm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Murat-K
Ben laf cambazlığını sevmem ;) masal okumana gerek yok git o döneme bak piyasadaki sistemlere daha iyisini bul kanalı silerim. yok! çünkü sırf bir hafta biz bunu araştırdık ben bu işi 8 yıldır yapıyorum... Neden cahil dedim? FPS pompalama lafından da çok açık zaten git bu sistemle twitch yayını yap (Mehmet 1600X ile oyun yayını bile yaptı aylardır.) git render al git oyun oyna, belliki bu tür PC kombinasyonları hakkında bir bilginiz yok onun için komik duruma düşmemek adına az laf konuşmak âladır bir bilgisi olmadığı halde "beni susturamazsınız ben konuşurum" demek arsızlıktır bir direnişi temsil etmez

Ama sen anlaşılan rüyadasin Dolar'ın 7.5TL falan olduğunu da unuttun "sistemlerimiz fiyatına göre en iyisidir" lafımızı da unuttun o zaman sana aşağıdaki sistemi öneriyorum bak para olunca neler toplanıyor kendini bu kadar germe 2+2 = 4 eder doğruların bencesi sencesi şeklinde yorumlanmaya ihtiyacı yoktur doğru doğrudur.

Önerim:
Bende laf ebeliğini sevmem neyse onu söylerim mekan sahibi değil ülke başı olsa yine haklı lafımı esirgemem!
Sen bu işi 8 senedir yapıyorsun bense 20 yıldır bu işi yapıyorum insanlara sistem topluyorum toplamayada devam edeceğim! Dh nick im sunstorms geçmiş yıllardaki tüm makalelerim orada mevcut dileyen bakar!
Senin "kombinasyon" bilgine ek olarak o kombinasyonlardaki parçaların bileşenleri devre elemanları hakkında dileyene inceleme yazarım!
Dolar 7.5tl ise bunun sorumlusu ben değilim o bakımdan içim müsterih. Asıl bu bahaneyle "naaabalım kardeşiim dolar böyleyken alacağınız en iyi sistem bu" demem diyemem!
Kalite elbette göreceli değildir. Kurulan sisteme kaliteli değil de "parasının karşılığı bu yapacak bir şey yok" dersen anlarım. Eğer bunu dediysen yada diyorsan senden özür dilemeyi de bilirim.

Ancak "cahillik ve arsızlık" laflarını aynen iade ederim!

Ben kimseyi herhangi bir konudaki görüşü, benim görüşüme aykırı diye o kişiyi şahsi hedef olarak görmem, hakaret etmem daha gençsin ona veriyorum!

Son düzenleme:

Yigit 22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
yigit TOPAL
Abdullah abi hoş güzel demişsin de abi 8'eylülde sipariş verdik kargoya bile verilmedi bide onunla ilgilensen be abi 2 kişi çalışıyor koskaca firmada
Kanka ben de 8eylulde verdim az önce konuştum yarın 6ya kadar en geç kargoya verilecek dediler hep aynı terane

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom