Neler Yeni

DA-C4 şuan alınır mı?

KATAM1RAA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Saygılı
Bütçe
14.000

Hocalar yarın gelicek zamdan ötürü hemen pc almayı düşünüyorum ztn bu sistemi almayı düşünüyordum ama bütçemi biraz aşıyordu bende tekrar F/P beklemeye geçtim ama dediğim gibi dolar ve vergi zam sonrası hemen almak istiyorum birkaç soru soracağım:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocalar yarın gelicek zamdan ötürü hemen pc almayı düşünüyorum ztn bu sistemi almayı düşünüyordum ama bütçemi biraz aşıyordu bende tekrar F/P beklemeye geçtim ama dediğim gibi dolar ve vergi zam sonrası hemen almak istiyorum birkaç soru soracağım:
1-Sistem beni en az 2-3 yıl rahat götürür mü?

2-(çok bilmediğim için) sonradan işlemci veya ekran kartı güncellemesi yapacağımda problem yaşarmıyım

3-Bu işlemci modeli ve ekran kartı çok ısınma yapar mı? (1 yıl içinde yapmazsa problem yok güçlü bir hava soğutma veya sıvı soğutma alırım ilk 1 yıl problem yapmasın yeter)

4-siteye %100 güvenebilir miyim çünkü şahsi olarak siteyi 2 aydır falan tanıyorum ilk defa internet üzerinden böyle bir ödeme yapacağım satış sonrası karşımda muhattap bulabilirmiyim

5- önerdiğiniz başka sistem vs varsa söyleyebilirseniz sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Talha Kerem

2-(çok bilmediğim için) sonradan işlemci veya ekran kartı güncellemesi yapacağımda problem yaşarmıyım

3-Bu işlemci modeli ve ekran kartı çok ısınma yapar mı? (1 yıl içinde yapmazsa problem yok güçlü bir hava soğutma veya sıvı soğutma alırım ilk 1 yıl problem yapmasın yeter)

4-siteye %100 güvenebilir miyim çünkü şahsi olarak siteyi 2 aydır falan tanıyorum ilk defa internet üzerinden böyle bir ödeme yapacağım satış sonrası karşımda muhattap bulabilirmiyim

bence 15 kalınacak bir sistem değil.

GB93

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Gökhan Bagci
Selamlar bende böyle bi konuş acicaktim kusadasinda yaşıyorum ilk defa 0 toplama pc sahibi olmak istiyorum fiyat olarak uygun gibi ama bende çok anlamıyorum pc işinden mesela ilerde upgrade edebilirmiyim işlemciyi ekran kartını anakart için pc PUBG warzone last of us god of war gibi oyunları zorlanmadan kasmadan keyifle oynatirmi bilen kullanan arkadaslardan yardımcı olmalarini rica ediyorum

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Beklemenizde ve parayı TL de tutmamanızda fayda var.Atılan sistem o miktarı haketmiyor ve en fazla 2-3 yıl götürür (1080p)de.Onun dışında teknoloji işi biraz şans işidir aceleyle kara verirseniz moraliniz bozulabilir.Doğru zamanı beklerken TL de durmayın. 14-15K bandında indirimli 6700xt ya da 3060-3060ti lı bir sistem yakalama fırsatınız hala var. İşlemci konusunda (R5 5600 - I5 12100F) olmalı ki uzun ömürlü olsun.
Evet piyasalar çok dengesiz ve dolar ilerleyen günlerde atağa kalkacaktır.Bu yüzdendir ki size TL de durmayın paranızın değeri korunsun diyorum.4.seri çıktığı için stok fazlası 3. seri ve diğer bileşenler hazır sistemlerde markaların stokları eritme amacıyla indirimli fiyatlardan piyasaya kasa çıkartacaklardır (örn. H serisi anakart).

• Beğen
Reaksiyonlar: GB93

GB93

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Gökhan Bagci
Adamsin vallaha sabahtan beri kimse cevap yazmadi bu sistem alınmaz biraz daha iyisi olursa onu almak mantikli

omer_34

80+ Silver
daha uyguna r5 5500/rx6600 sistem var mı bilmiyorum ama en uygunu bu ise alınır hocam tüm sistemlere zam gelmiş baya... sizi 2 3 yıl rahat götürür merak etmeyin. işlemci 5600 olsa iyiymiş ama 2k fazla fiyat veriyorlar o fiyata değmez.

bypsiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Emirhan Toklu
Yarın zam yüzde kaç gelecek

cemil1905

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Cemil
Kardeşim bu sistem 10 11k bandında satılıyordu daha düne kadar. Kesinlikle 15k etmez. Bende i3 12100f rx6600 sistem var 11200k almıştım.
Biraz daha araştır bu fiyata rx6700 yada 3060ti sistemler bulursun

• Beğen
Reaksiyonlar: GB93

KATAM1RAA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Saygılı
Kardeşim bu sistem 10 11k bandında satılıyordu daha düne kadar. Kesinlikle 15k etmez. Bende i3 12100f rx6600 sistem var 11200k almıştım.
Biraz daha araştır bu fiyata rx6700 yada 3060ti sistemler bulursun
Hocam dediğiniz fiyat aralığında imkanı yok bu fiyata bu sistem yok bu sistem o zaman stoklu olarak indirimdeydi

XsDerp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Özbay Bayrak

Yakınlarda Vatan mağazası varsa ve sitelere çok güvenemiyorsan şu sistemin işlemcisini 5 5600 yapıp kasayıda Zalman yapıp alabilirsin. Ekran kartı biraz güçsüz kalır oynayacağın oyunlar ağırsa iş yapmaz ama 5 5600 işlemci en az 2 yıl daha idare eder ekran kartını da para biriktirerek yükseltebilirsin. Diğer hazır sistemlere göre biraz pahalı olur vatan ama elle görerek almak çok daha iyi olur. Sıkıntın olduğunda gidip yardım alabilirsin.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,571
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bence sarısiteden falan alabilirsiniz ya bu kadar vermeyin bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR