Neler Yeni

Da g9 anakart değişmedim sorun olur mu?

nowypi

80+
Arkadaşlar da g9 sistemi sipariş ettim fakat anakartı değiştirmedim 0 tl farkla h610m-e yerine h610m-g yapabiliyormuşuz bu sorun olur mu ve benim sipariş daha ödeme tamamlandı kısmında itopyayı arasam değiştirirler mi?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,403
İsim
Kerem Çavuş
E daha iyi özelliklere sahip diye biliyorum

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Yardımcı olacak kimse var mı?
Hocam varsa öyle bir şey bende değiştirmek istiyorum. Argb vardır diye aldım ama yokmuş. Görüşme sağlayabildiniz mi acaba ?

acilo5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Halil uçar
Her türlü g daha iyi arkadaşlar hem gözle görünür faz farkı var hem de rgb argb cikislari var ki bu kontrol edebiliyorsun demek ve display port çıkışı mevcut aynı paraya değiştirip g alanlar bir tık iyi yapmış oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
Arkadaşlar herkesin faturalandırma aşamasına geçmiş benim hala hazırlanıyor da benle aynı durum da olan var mı?

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Selçuk Han Zengin
Arkadaşlar herkesin faturalandırma aşamasına geçmiş benim hala hazırlanıyor da benle aynı durum da olan var mı?
kardeşim sistemi değiştirmiyorlar ben başka ilavelerde yapacaktım. Bu değişimler %1 performansı bile etkilemez. İçin rahat olsun. O eksik kalsın... Kendini soğutma ve rahat ol. 3-4 sene sonra zaten komple sistemi değiştirirsin. Veya yenisini alırsın. Teknoloji hızlı gelişiyor. Belki 6-7 sene kullanırsın. Bende rx 570 var kardeşime bıraktım. Hala istediği oyunu özellikleri düşürerek oynuyor. Bunlar tam satış stratejileri. Bir hata yapmış olabiliriz. Ama boşver artık. Bak sana bir video atayım. Bir izle belki farklı bakarsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eray Yılmaztürk
kardeşim sistemi değiştirmiyorlar ben başka ilavelerde yapacaktım. Bu değişimler %1 performansı bile etkilemez. İçin rahat olsun. O eksik kalsın... Kendini soğutma ve rahat ol. 3-4 sene sonra zaten komple sistemi değiştirirsin. Veya yenisini alırsın. Teknoloji hızlı gelişiyor. Belki 6-7 sene kullanırsın. Bende rx 570 var kardeşime bıraktım. Hala istediği oyunu özellikleri düşürerek oynuyor. Bunlar tam satış stratejileri. Bir hata yapmış olabiliriz. Ama boşver artık. Bak sana bir video atayım. Bir izle belki farklı bakarsın.
Yanlış alıntı hocam sanırım

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Selçuk Han Zengin
Arkadaşlar da g9 sistemi sipariş ettim fakat anakartı değiştirmedim 0 TL farkla h610m-e yerine h610m-g yapabiliyormuşuz bu sorun olur mu ve benim sipariş daha ödeme tamamlandı kısmında itopyayı arasam değiştirirler mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış alıntı hocam sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

aslında herkese alıntı yapmak istedim.

Top Bottom