Neler Yeni

DA-S1 Sistem Geldi Bazı Sorularım Var.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Sistem bugün öğle saatlerinde kargo ile eve gelmiş. Sistemi açtım çalıştırdım. Hatta 1 el valorant oynadım. :) Bu arada 5600x ısınıyormuş vantilatör açtım önüne (şaka bu arada şimdi ciddi sanarlar ):) Şimdilik bir sorun yok gibi. Bu sistemi kendi kullandığım kasaya kurucam tekrardan. Size sormak istediğim bir şey var bu arada. Elimde Biostar b550mh anakart var sistemi onamı kurayım yoksa böyle mi devam edeyim ? Aerocool Cylon 4F hava soğutmam var. Kasanın üst kısmı için 2 adet Aerocool duo 14 fan var. Onlar zaten mevcut kasamda takılı. Biostar B550 anakart ne kadar fark eder ? @Abdullah Hacıgül Teşekkürler Dostum Eline Sağlık

WhatsApp Image 2021-08-25 at 21.33.18.jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
İsmail Uyar
Sistem bugün öğle saatlerinde kargo ile eve gelmiş. Sistemi açtım çalıştırdım. Hatta 1 el valorant oynadım. :) Bu arada 5600x ısınıyormuş vantilatör açtım önüne :) Şimdilik bir sorun yok gibi. Bu sistemi kendi kullandığım kasaya kurucam tekrardan. Size sormak istediğim bir şey var bu arada. Elimde Biostar b550mh anakart var sistemi onamı kurayım yoksa böyle mi devam edeyim ? Aerocool Cylon 4F hava soğutmam var. Kasanın üst kısmı için 2 adet Aerocool duo 14 fan var. Onlar zaten mevcut kasamda takılı. Biostar B550 anakart ne kadar fark eder ? @Abdullah Hacıgül Teşekkürler Dostum Eline Sağlık

Alıntıyı görüntüle
Hava akışı konsunda sıcak havayı atmak için 2fan bence 5-10 derece arası sıcaklıkta etkili olabilir bence yapılır

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hava akışı konsunda sıcak havayı atmak için 2fan bence 5-10 derece arası sıcaklıkta etkili olabilir bence yapılır
Kasam zaten Aerocool AirHawk Duo. Ben de set yaptım komple Aerocool aldım kasanın önünde 25cm 2 adet üst kısmında 14cm 2 adet arkada 12cm 1 adet fan var hava akışım şuan mükemmel seviyesinde. Hava soğutmam kötü bir hava soğutma değil. Seti bozmamak için almıştım zaten. Sorum anakart anakartı b550m yapsam mı yapmasam mı ? Ne kadar fark eder ?

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Kasam zaten Aerocool AirHawk Duo. Ben de set yaptım komple Aerocool aldım kasanın önünde 25cm 2 adet üst kısmında 14cm 2 adet arkada 12cm 1 adet fan var hava akışım şuan mükemmel seviyesinde. Hava soğutmam kötü bir hava soğutma değil. Seti bozmamak için almıştım zaten. Sorum anakart anakartı b550m yapsam mı yapmasam mı ? Ne kadar fark eder ?
Fark olmaz. Zaten S2H'a 5800X e kadar işlemci takabiliyorsunuz. Bence değiştirmek için uğraşmaya değmez :D

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Mehmet Ali
Sistem bugün öğle saatlerinde kargo ile eve gelmiş. Sistemi açtım çalıştırdım. Hatta 1 el valorant oynadım. :) Bu arada 5600x ısınıyormuş vantilatör açtım önüne (şaka bu arada şimdi ciddi sanarlar ):) Şimdilik bir sorun yok gibi. Bu sistemi kendi kullandığım kasaya kurucam tekrardan. Size sormak istediğim bir şey var bu arada. Elimde Biostar b550mh anakart var sistemi onamı kurayım yoksa böyle mi devam edeyim ? Aerocool Cylon 4F hava soğutmam var. Kasanın üst kısmı için 2 adet Aerocool duo 14 fan var. Onlar zaten mevcut kasamda takılı. Biostar B550 anakart ne kadar fark eder ? @Abdullah Hacıgül Teşekkürler Dostum Eline Sağlık

Alıntıyı görüntüle
Dostum hayırlı olsun güle güle kullan. Benim siparişimde kargoya bugün verilmiş. İnşallah yarın sıkıntısız elime ulaşır. Bende , sıcaklık değerlerini kontrol edip ona göre harici hava soğutması takabilirim.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum hayırlı olsun güle güle kullan. Benim siparişimde kargoya bugün verilmiş. İnşallah yarın sıkıntısız elime ulaşır. Bende , sıcaklık değerlerini kontrol edip ona göre harici hava soğutması takabilirim.
Sağolasın. Bütçen varsa eklemende fayda var. En azından T6 ekleyebilirsin.

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Mehmet Ali

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Xavien

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Batu
Hocam hayırlı olsun. Kazasız belasız inşallah. Kablolama işlemini nasıl yapmış Sinerji? Memnun kaldın mı? Arka taraf savaş meydanı gibi değildir umarım 😂

Yakın zamanda bende alışveriş yapacağım merak ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hayırlı olsun. Kazasız belasız inşallah. Kablolama işlemini nasıl yapmış Sinerji? Memnun kaldın mı? Arka taraf savaş meydanı gibi değildir umarım 😂

Ve hangi kargo şirketi getirdi?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hocam zaten güzel sisteminiz var neden ayriyetten aldınız ? Ticaret için mi yoksa ekstra olarak mı ?
Evet güzel sistemlerim var. Gözüm doymuyor :)

Hangi ka

Ve hangi kargo şirketi getirdi?
Sürat kargo getirdi. Kablolama fotoğrafını çekip atıyorum hemen.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Alıntıyı görüntüle
Dostum sana fuma2 lazım o işlemciyi öttürürsün öttürür 2.el sayfasına bak orda ilan var :)
Benım :=)

Top Bottom