Neler Yeni

DA-S1 Sistem Geldi Bazı Sorularım Var.

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Mehmet Ali
Hocam zaten güzel sisteminiz var neden ayriyetten aldınız ? Ticaret için mi yoksa ekstra olarak mı ?
Hayır , elimdeki sistemin ekran kartını sattım. Elimde bir miktar para vardı onunla birleştirdim bende. Daha güncel bir sistem olsun istedim. O yüzden bu sistemi almayı tercih ettim.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
RGB yoksa bende yokum :D
Yeğenim bizde rgb varda ne oluyor rahatsız ediyor. İkiside bana ait oyun oynarken film izlerken uyurken rgbleri kapıcan nasıl olsa :) Fuma2 iyidir.
1629922458906.png

IMG_20210820_000150.jpg

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
hahahaha ankara pavyon vol1 :)
Eski hali Profilde kapak fotoğrafında var. Ordaki sistemde EL capitan yine bir Donanım Arşivi kitaplarından :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hayırlı olsun. Kazasız belasız inşallah. Kablolama işlemini nasıl yapmış Sinerji? Memnun kaldın mı? Arka taraf savaş meydanı gibi değildir umarım 😂

Yakın zamanda bende alışveriş yapacağım merak ettim

Ve hangi kargo şirketi getirdi?
Kablolama bu şekilde
WhatsApp Image 2021-08-25 at 23.33.38.jpeg

Son düzenleme:

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Eski hali Profilde kapak fotoğrafında var. Ordaki sistemde EL capitan yine bir Donanım Arşivi kitaplarından :)

Kablolama bu şekilde Alıntıyı görüntüle
Kablolama Cok hoşuma gitti . Benim Vatandan aldığım pcye ssd takayım dedim arka kapağı kapatamadım babamı çağırdım 2 kişi zar zor kapatabildik . Öyle bir kablolama yani o.O2

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Mehmet Ali
Kablolama Cok hoşuma gitti . Benim Vatandan aldığım pcye ssd takayım dedim arka kapağı kapatamadım babamı çağırdım 2 kişi zar zor kapatabildik . Öyle bir kablolama yani o.O2
Benim kablolamayı baştan sağma yapmışlar, heryerden kablo sarkıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,911
Üyeler
152,365
Son üye
serdar84
Top Bottom