Neler Yeni

Ana Konu 🔥DA yeni F/P kralı sistem 2 gün sonra geliyor🔥(güncel)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

DonanımFikir

Bahtsız Bedeviyim
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,666
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Mete C. E.
Geçen kış f/p sisteminde, insanlar İstanbuldan,Boludan,Kayseriden,Konyadan Ankaraya sistem almak için gelmişti. Gece 12 civarında sıraya giren vardı.
Ben de bu sistemi istemiştim, nasip olmadı. Ankaradayım, asla sıraya girip saatlerce beklemem. 2-3k fazla verir, başka bir sistem alırım.
güzel 4060 vb. markalı sistem bulursanız bana da paslayın hocam, hayırlı günler dilerim.
Bende de 3d onaydan sonra itopya reddetti, ekran kaydı olsa veya sipariş aşamaları, gerçek bir e-ticaret sitesi gibi kayıt altında olsa o ürünü göndermek zorundalar. ama tipik itopya.
Vatan dışında bu işi beceren yok. Sepete at gel 1 saat sonra al ürün senindir, itopya'da sepetten ürün iptal ediliyor..

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun
Arkadaşlar sizce kaç sene gider bu sistem?
İleride 32GB ram yükseltmesi yapıcam zaten, elimde de 1TB 970 Evo Plus var direk onu takıcam sisteme.

SrcnAydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Sercan
1 haftadır bekliyorum bende hemen seçtim stok bitmiştir dedi yazık günah oğlumun doğum günü hediyesi olarak alacaktım.

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
mert kurtulus
Herkes şikayetçi bunun gibi sistemler her gün çıkıyor. Dert etmeyin sistemin tek + msi anakart ve power o kadar msi ekran kartı soğutma konusunda en kötü olan versiyon

Riddle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Berat
Ekran Alıntısıfdgrgsfdgsfddfg.PNG

bu ne bunlar nasıl yazılım kurabiliyor hiçbirine hakkım helal değil kaç gündür bekliyordum.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
C.S.
güzel 4060 vb. markalı sistem bulursanız bana da paslayın hocam, hayırlı günler dilerim.
Bende de 3d onaydan sonra itopya reddetti, ekran kaydı olsa veya sipariş aşamaları, gerçek bir e-ticaret sitesi gibi kayıt altında olsa o ürünü göndermek zorundalar. ama tipik itopya.
Vatan dışında bu işi beceren yok. Sepete at gel 1 saat sonra al ürün senindir, itopya'da sepetten ürün iptal ediliyor..
Bu var 4060'lı sistem olarak.

arsln444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
muhammed arslan
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Tüh alamadık yeni gördüm al sat için 15 tane alacaktım stok bitmiş

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Tugay gedik
https://pckolik.com/urun/ghost-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-4060ti/ şöyle bir sistem mevcut 20k

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
782
İsim
Dr Luciano
bu nasıl iştir arkadaş. yine alamadık. bu işin çaresi yok galiba...
Şans işi değil bu.
hay bin kunduz...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
927,843
Üyeler
145,056
Son üye