Neler Yeni

Ana Konu 🖥️DA YENİ SİSTEM YAYINDA 9999'TL🖥️

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Lost Cuk
Sıkıntı yok gardaşım. Bende 3050ti notebook var oyun oynuyorum. Satmayacak kullanacaksan veririm. Maksat işin görülsün 🥳
ilk sistemim olacak hocam o yüzden söylemiştim zaten başka sistem almam hep bunu kullanırım alacak olursam sağolun

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Mert Demir
Yav iade istemiyorum bilgisayarı istiyorum yanlışlıkla iptal ettim
bendede böyle durum olmuştu aradım biz bir şey yapamıyoruz banka hesabınıza parayı geri gönderecek dediler bence olmaz kardeşim üzgünüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada stok bittimi bitmedimi sayfa bir 404 veriyor bir sepete ekliyorsun ürün sepette değil anlamadım

Akif_28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Akif Türkeri
ürünü sepete ekliyor ama geçersiz kod diyor hala..

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
bendede böyle durum olmuştu aradım biz bir şey yapamıyoruz banka hesabınıza parayı geri gönderecek dediler bence olmaz kardeşim üzgünüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada stok bittimi bitmedimi sayfa bir 404 veriyor bir sepete ekliyorsun ürün sepette değil anlamadım
stok bitti

hipoter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
halil polater
@Abdullah Hacıgül abi keşke sistemi ne zaman yayınlayacağını söyleseydin ne zamandan beri senden almak istiyordum ekmek alıp gelene kadar stok bitmiş neyse sağlık olsun ama öncesinde saatle ilgili bilgilendirme yapsan güzel olurdu seviliyorsun (pc hayal oldu)

@Abdullah Hacıgül abi keşke sistemi ne zaman yayınlayacağını söyleseydin ne zamandan beri senden almak istiyordum ekmek alıp gelene kadar stok bitmiş neyse sağlık olsun ama öncesinde saatle ilgili bilgilendirme yapsan güzel olurdu seviliyorsun (pc hayal oldu)
SAAT SIKINTI KOD 10 SN GORUNUYOR KOD BULMAM 3 KERE IZLEDIM SONRA BULDUK SISTEEMI EKLEDIK KOD HATA VE BITTI

Top Bottom