Neler Yeni

Darp raporu alınmalı mı?

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Fettah Özalp
Arkadaşlar erkek arkadaşım sınıfındaki 3 mülteci ile kavga etmiş (din kardeşi) karşı taraf ağır hasar aldı arkadaşımda pek bir şey yok. Arkadaşım çocukların çok kötü olduğunu darp raporları alırlar ise sıkıntı olacağını söylüyor. Sizce oda almalımı?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,548
İsim
Hacı
Alsın.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
Sen bir de onları gör.. 3v1 atıp karşı tarafa ağır hasar vermek mi? Biraz daha abartsın inandırıcı olur belki. Bu erkek milletinin kendini kızlara karşı güçlü gösterme çabası çok komik olabiliyor.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sen bir de onları gör.. 3v1 atıp karşı tarafa ağır hasar vermek mi? Biraz daha abartsın inandırıcı olur belki. Bu erkek milletinin kendini kızlara karşı güçlü gösterme çabası çok komik olabiliyr.
Kavgadan sonra yanındaydım kanka, yalan söylecek halim yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen bir de onları gör.. 3v1 atıp karşı tarafa ağır hasar vermek mi? Biraz daha abartsın inandırıcı olur belki. Bu erkek milletinin kendini kızlara karşı güçlü gösterme çabası çok komik olabiliyor.
Okulda olduğu için gözümle gördüm boş yorum yapmayın.

Golf 4 R32

80+ Silver
Arkadaşlar erkek arkadaşım sınıfındaki 3 mülteci ile kavga etmiş (din kardeşi) karşı taraf ağır hasar aldı arkadaşımda pek bir şey yok. Arkadaşım çocukların çok kötü olduğunu darp raporları alırlar ise sıkıntı olacağını söylüyor. Sizce oda almalımı?
Alsın ama karşı taraf adım atmadan o da şikayetçi felan olmaya çalışmasın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,301
Üyeler
141,433
Son üye
lamhaocc
Top Bottom