Neler Yeni

Yardım DEEPCOOL LT720 360mm sıvı soğutucu arızalı mı?

OCCT'de 89 derece görmesi normal.
forumlarda çoğu kişi almadığını ve yükte olmadan 35-40 diyorlar oyunlarda stabil 60-70 arası diyorlar yükte ise 84 civarı diyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

forumlarda çoğu kişi almadığını ve yükte olmadan 35-40 diyorlar oyunlarda stabil 60-70 arası diyorlar yükte ise 84 civarı diyorlar
buna istinaden sistemimde bir sorun olduğunu öngörüyor herkes ister istemez benimde içimde kuşku belirdi

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,101
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Mesaj otomatik birleştirildi:

buna istinaden sistemimde bir sorun olduğunu öngörüyor herkes ister istemez benimde içimde kuşku belirdi
x3d işlemcileri ısınıyor, o kadar.

x3d işlemcileri ısınıyor, o kadar.
o kadar diyip kestirip atmak kolay geliyor hocam. bende size kullanıcıların test sonuçlarını söylüyorum O KADAR denecek bir şey yok benim işime yaramıyor yardımcı olamayıp o kadar demek ilginç

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,101
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
o kadar diyip kestirip atmak kolay geliyor hocam. bende size kullanıcıların test sonuçlarını söylüyorum O KADAR denecek bir şey yok benim işime yaramıyor yardımcı olamayıp o kadar demek ilginç
Olm bende 5700X3D, 7800X3D, 7950X3D var kullanan biri olarak diyorum ki bu işlemciler ısınıyor. Occt testine sokarsan 90 derece görmesi gayet normal diyorum olabildiğince basit konuşuyorum ama bu gerçeği kabullenmek istemiyorsan kabullenme kardeşim keyfin bilir git soğutucu u anakartını bios ayarlarını değiştir uğraş kolay gelsin.

Olm bende 5700X3D, 7800X3D, 7950X3D var kullanan biri olarak diyorum ki bu işlemciler ısınıyor. Occt testine sokarsan 90 derece görmesi gayet normal diyorum olabildiğince basit konuşuyorum ama bu gerçeği kabullenmek istemiyorsan kabullenme kardeşim keyfin bilir git soğutucu u anakartını bios ayarlarını değiştir uğraş kolay gelsin.
bende diyorum ki sana bu şekilde açıklayıcı yazmak varken neyin salaşlığı bu olum. sen sıkılmışsın heralde her konuya böyle kısa cevaplar yazıp çıkıyorsun. 2 haftadır zaten görüyoruz kullanıyoruz ısınıyor. bana çözüm üret üretemeyeceksen yazma “o kadar” demekle olmuyor bilmiyorsan atlama konuya sincap gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,285
Üyeler
157,221
Son üye
Ozgur140
Top Bottom