Neler Yeni

DEĞERMİ 71K YA ? ACİL YARDIM

heraishere

80+ Bronze
4080 sistem olursa parça kalitesi düşük olur eskiden bu bütçeye harika 4080 li gelirdi 2 güne kadar da vardı PC hocası yaptığı qp deki parça kalitesi iyi olan onunda stoğu bitti 4070ti 7800x3d li sistem rahat çıkar kaliteli güzel ama 70k lik bütçe için de 4070ti benim içime sinmiyor 4080 koyup da 7600 işlemci olması da kötü yanı yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal ama ben yinede birkaç siteye bakıp bir de toplama yapıp analiz yaparım şuan spordan geldim yemek yiyim kafamı yastığa koyim bakarız hallederiz tek derdiniz bu olsun
Kürşad abim benchte ağrılığa bastığın gibi zam yapanlara da basar mısın?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kürşad abim benchte ağrılığa bastığın gibi zam yapanlara da basar mısın?
Onları Allah'a havale ediyorum ben şahsen şu gençliğin çentigi eziyete bak yazık günah yemin ediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam teşekkür ederim ben qp nin pch ile yaptıgı pc yi topladıgım zman 100k cıkıyor .d
İşte çok iyi fiyata çıkmıştı birkaç kişiye aldırdim hatta foto atanlar da oldu keşke alsaydıniz onu

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
Onları Allah'a havale ediyorum ben şahsen şu gençliğin çentigi eziyete bak yazık günah yemin ediyorum

İşte çok iyi fiyata çıkmıştı birkaç kişiye aldırdim hatta foto atanlar da oldu keşke alsaydıniz onu
hocam keşke forumda size soraydım bana güzel sistem toplardık artık geçti :(

wandall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Veysel Kuşcu

hocam daha sabah stokda olan pc yi akşam çekiyorlar bir anda ve fiyatı durduk yere 2 3 k artıyor aynı günde allah bilir yenisini koydukları zaman ne olur zaten zor para birikiyor dertleri nedir anlamış degilim.

heraishere

80+ Bronze

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hocam daha sabah stokda olan pc yi akşam çekiyorlar bir anda ve fiyatı durduk yere 2 3 k artıyor aynı günde allah bilir yenisini koydukları zaman ne olur zaten zor para birikiyor dertleri nedir anlamış degilim.
Günlerdir stoğu vardı hakkını vermek lazım ama yavaş yavaş zam oluyurdu en son bitti

wandall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Veysel Kuşcu
yurt dışında 2 k olan sistemler burda kanatlanıyor şaha kalkıyor resmen nedesek boş biraz

heraishere

80+ Bronze
Yine iyi günlerdeyiz. Buna da şükredelim. (!)

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

wandall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Veysel Kuşcu

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

heraishere

80+ Bronze
Evet alın dedim o kadar ama kötü alınmaz diyen çok oldu sonradan aradılar bu sistemi
Evet gerçekten fiyatına göre çok iyidi bilgisayar. Alınmayan diyenler bana göre al satçılar oluyor. Kendileri stok yapıyor zamdan sonra 4 5k kârına satıyorlar.

Top Bottom