Neler Yeni

Öneri Dell Gaming G15 5530 G155530013U Alınır mı bu fiyata daha iyisi var mıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Mete Demir
Şarj aleti büyüklüğü konusunda yorumları gördüm haklısın. Ama ben dert etmiyorum sırt çantası olur öyle taşırım muhtemelen
siz bilirsiniz ancak uzun süreli taşımalarda sıkıntı yaratabiliyor.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
siz bilirsiniz ancak uzun süreli taşımalarda sıkıntı yaratabiliyor.
2-4kg diyor bilgilerde çoğu laptopta bu değerlerde değil mi zaten. Aslında gönlüm MSI istiyor ama çok pahalı Dell de hoşuma gitti sonradan pişman olmak istemiyorum

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,860
İsim
bilo
Discord
b1l0
Dellin ekranı 100srgb idi galiba, lenovo loq, hpde falan daha düşük. Ekranı iyi olsa loq önerecektim. Dell laptoplar hakkında son çıkan modellerde benim de bilgim yok ama pek bir şikayet görmedim.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Dellin ekranı 100srgb idi galiba, lenovo loq, hpde falan daha düşük. Ekranı iyi olsa loq önerecektim. Dell laptoplar hakkında son çıkan modellerde benim de bilgim yok ama pek bir şikayet görmedim.
Renk doğruluğu %100 sRGB bilgilerime baktım. Aklımda kalıyor yani dell bazı özellikleri diğer laptoplardan daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Mete Demir
asus Tuf bakabilirsin 4060lı ancak 44-45 k bandındaydı yanlış hatırlamıyorsam

ConquerorXIV

80+ Gold
dell ryzen edition vardı bende işlemciyi soğutma problemi oluyor özellikle ryzenda, ben ryzen master ile hallediyordum ama bu intel olup yeni versiyonlarını bilmiyorum

Üründe bir kaç özellik eşit değerdeki hatta daha iyi rame sahip victus modellerinden hoşuma gitti. Ekran kartı 140w 165hz 3MS de ekran var üründe.
Bu fiyata 32gb ramli victus var ama onda 120w ekran kartı 7ms vr 144hz ekran var.
Bu fiyata hangisi daha mantıklı olur. Dell tasarımı hoşuma gitti çok sade sevmiyorum açıkçası. 2 bahsettiğim ürün linki aşağıda.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
dell ryzen edition vardı bende işlemciyi soğutma problemi oluyor özellikle ryzenda, ben ryzen master ile hallediyordum ama bu intel olup yeni versiyonlarını bilmiyorum
Yeni modellerden sanırım bu. Soğutma da problem yaşarsak bi soğutucu işe çözmez mi? Zaten çok sık oyun oynayamam vakit buldukça takılırım. Diğer işlemlerle de pc ısınmaz herhalde

ConquerorXIV

80+ Gold
Yeni modellerden sanırım bu. Soğutma da problem yaşarsak bi soğutucu işe çözmez mi? Zaten çok sık oyun oynayamam vakit buldukça takılırım. Diğer işlemlerle de pc ısınmaz herhalde
incelemelerine bak sıcaklıklarını gör 75i geçmiyorsa sorun yok

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
İncelemesi var mı bilmiyorum bi youtubea bakmak lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Full ultra ultra ayarlarda rdr2 cyperpunk spiderman falan oynuyorlar 85 dereceye falan çıkıyor. Ama tabi her şeyi fulluyorlar. Bi soğutucuyla iş çözülmez mi

Son düzenleme:

ConquerorXIV

80+ Gold

Full ultra ultra ayarlarda rdr2 cyperpunk spiderman falan oynuyorlar 85 dereceye falan çıkıyor. Ama tabi her şeyi fulluyorlar. Bi soğutucuyla iş çözülmez mi
soğutucu max 3-4 derece oynatır sen birde loqlara bak bence onlar nasıl karşılaştır

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,860
İsim
bilo
Discord
b1l0

85 laptop için normal değerler, kötü denmez. Soğutucu ile çok rahat 80 altına iner.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
85 laptop için normal değerler, kötü denmez. Soğutucu ile çok rahat 80 altına iner.
Ultra ayarlarda ultra oyunlar oynamak zorunda değilim 1 2 ayarı düşürürüm aşağı gerekirse. Sağlam oyunlar oynarken de soğutucuyu çalıştırırım olmaz mı reis. İçimde kalıcak yoksa şu Dell i almasam 😂

Top Bottom