Neler Yeni

Depolama aldım ama 2.el mi geldi?

elcioko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Adam Heal
Arkadaşlar 3 gün önce laptobum için ek depolama satın aldım (1 TB hdd). Kargo bugün geldi, az önce de montajını yaptım ve diski çalıştırdım ama programda da gördüğünüz üzere çalıştırılma sayısı ve süresi 0 dan farklı. Ama hd tune programında da bir sorun gözükmüyor. Ben ürünü 0 olarak satın aldım. Bu normal mi? Ne yapmam gerekiyor?

Ekler

• hdd.png
    hdd.png
    86.6 KB · Hit: 62
  • hd tune.png
    hd tune.png
    135.4 KB · Hit: 25
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Arkadaşlar 3 gün önce laptobum için ek depolama satın aldım (1 TB hdd). Kargo bugün geldi, az önce de montajını yaptım ve diski çalıştırdım ama programda da gördüğünüz üzere çalıştırılma sayısı ve süresi 0 dan farklı. Ben ürünü 0 olarak satın aldım. Bu normal mi? Ne yapmam gerekiyor?
2. El olabilir yani çalıştırma sayısına göre

louis bloom

80+ Silver
Arkadaşlar 3 gün önce laptobum için ek depolama satın aldım (1 TB hdd). Kargo bugün geldi, az önce de montajını yaptım ve diski çalıştırdım ama programda da gördüğünüz üzere çalıştırılma sayısı ve süresi 0 dan farklı. Ben ürünü 0 olarak satın aldım. Bu normal mi? Ne yapmam gerekiyor?
2. eldir reis bende aynı durumu hepsiburadadan aldığım ssd de yaşadım iade ettim direkt iade hakkın varsa iade et daha güvenilir satıcılardan al

elcioko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Adam Heal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. eldir reis bende aynı durumu hepsiburadadan aldığım ssd de yaşadım iade ettim direkt iade hakkın varsa iade et daha güvenilir satıcılardan al
2 gün içinde şehir dışına çıkacağım. Ürünü iade etsem tekrar yenisini alma şansım yok açıkçası. Şuan şok oldum, ne yapacağımı bilemiyorum.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
2 gün içinde şehir dışına çıkacağım. Ürünü iade etsem tekrar yenisini alma şansım yok açıkçası. Şuan şok oldum, ne yapacağımı bilemiyorum.
bence iade edin bir süre idare edemez misiniz ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,287
Üyeler
144,411
Son üye
ysfcanttt
Top Bottom