Neler Yeni

Devletin elektrikli scooteri

babapro21

80+ Bronze
arkadaşlar merhaba;
fotosunu atacam fakat bu devletin elektrikli scooterlari nasıl sarj oluyor çünkü bu scooterlari birakinca kimse sarja takmiyor.
normal direge kilitliyorlar.sizce nasıl sarj ediyorlar.

IMG_20211011_232301.jpg
..
.
IMG_20211011_232256.jpg

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostum sen gece onu direğe bağlıyorsun adamlar sistemde bakıyor hangisine şarj düşükse araba ile toplayıp depoda şarj edip geri noktalara bırakıyorlar.

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
altında pilleri var. kilit de sıradan bir kilit değil. kilitli olup hareketsiz durduğu süre boyunca o kilitten şarj oluyor diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum sen gece onu direğe bağlıyorsun adamlar sistemde bakıyor hangisine şarj düşükse araba ile toplayıp depoda şarj edip geri noktalara bırakıyorlar.
onlar sadece akülerini değiştirmiyor muydu

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
altında pilleri var. kilit de sıradan bir kilit değil. kilitli olup hareketsiz durduğu süre boyunca o kilitten şarj oluyor diye biliyorum
Oyle birsey olucagini sanmiyorum kilitde batarya olmasi gerek o kadat kucuk bataryada onu sarj egmeye yetmez

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Bazı modellerde kablo ile takılıyo bazı modellerde direk şarj ünitesi cıkıyor. Ama her halükarda ürünü alıp belli noktalar var oralara götürüyorlar aldıkalrı yere bırakmıyorlar.

babapro21

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

kardesim hayir o zmn senin mantığına göre bu scooterlari agaca da bağlıyorlar o zmn agac da scooterlari mi şarj ediyor ve normlar direklere baglaninca bile şarj olması için bağlanacak bir şeyi yok.🤣

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
arkadaşlar merhaba;
fotosunu atacam fakat bu devletin elektrikli scooterlari nasıl sarj oluyor çünkü bu scooterlari birakinca kimse sarja takmiyor.

Alıntıyı görüntüle
..
.
Alıntıyı görüntüle
Nasıl şarj edildiklerini yazmışlar zaten ama bildiğim kadarıyla devletin böyle bir uygulaması yok. Yani Martı,Binbin vs. bunların hepsi özel şirket diye biliyorum.

RedStar FC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
ce sa
görevlileri var, aküleri dolularıyla değiştiriyorlardı. bi sabah denk gelmiştim. erken saatlerde.

equinoxx

80+ Bronze
arkadaşlar merhaba;

Alıntıyı görüntüle
..
.
Alıntıyı görüntüle
Hiçbiri devlete ait değil. Şarj konusu da şöyle; Cihazların orta kısmında akü bulunuyor, bu akülerin şarjları sistemden gözüküyor zaten. Sahada şirkete ait elemanlar oluyor ve konumlara göre şarjı bitik/bitmek üzere olan scooterın yanına gidip aküyü dolu aküyle değişiyor. Kilitleri sağlam, kolay kolay açılmaz ama kilitliyken darbe alma durumlarında sinyal gönderiyor zaten. Çalışanlarda gidiyor scooterın yanına kontrol ediyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,821
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom