Neler Yeni

Diamond Tema ile Altay Cem Meriç arasında olan tartışma

Kim Haklı?

• Altay Cem Meriç

Oylar: 10 62.5%
  • Diamond Tema

Oylar: 6 37.5%

• Oy kullanan toplam üye
    16

TamerKs

80+ Silver

Benim tarafım belli, Cem Meriç Altay çünkü Diamond tema bu konuyla ilgili hiç bir şey bilmiyor. Diamond Tema'nın savunmasından bağımsız olarak Cem Meriç'in içtiği sodaya ve kullandığı Arapça diline kadar dalga geçip konudan uzaklaşarak karakterine saygısızlık yapması çok seviyeli bir tartışmayı kaybetmesine ve bilgisiz olduğuna kanıt olarak nitelendirilebilir.

İtiraz ve itirazlara verilen cevapların anlaşılması açısından videonun tamamı izlenmeli.

Son düzenleme:

TamerKs

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olm Diamond Tema zaten kim ki? Yaşları 13 olan "Abi ben ateişt oydum" diyen bir kitlesi var.
Hayır, kendi çapında tanınan biri ve gençlerin agnostik olmasına neden olan biri. Özellikle kitap açıp ordan alıntı yapması gençlere anlamlı ve bilimsel gibi gösteriyor oysaki "Nass" kelimesini "Nesh" ile karıştırıyor.

Son düzenleme:

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hayır, kendi çapında tanınan biri ve gençlerin agnostik olmasına neden olan biri. Özellikle kitap açıp ordan alıntı yapması gençlere anlamlı ve bilimsel gibi gösteriyor oysaki "Nass" kelimesini "Nesih" ile karıştırıyor.
Biliyorum tanınan biri olduğunu sadece fazla abartıldığını aslında öyle bilgili biri olmadığını falan ima ettim.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,438
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
ikisi de berbat. Yanlışlıkla oy kullandım

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman

Benim tarafım belli, Cem Meriç Altay. Diamond Tema'nın savunmasından bağımsız olarak Cem Meriç'in içtiği sodaya ve kullandığı Arapça diline kadar dalga geçip konudan uzaklaşarak karakterine saygısızlık yapması çok seviyeli bir tartışmayı kaybetmesine ve bilgisiz olduğuna kanıt olarak nitelendirilebilir.

Kimin haklı olup olmadığı beni çok bağlamıyor ancak bu elemanın yaptığı şey aylarca Diamond Tema'nın yaptığı videolara habire reddiye çekmek ve Diamond'u hedef göstermek. Diamond dinle alakalı ne videosu çekerse çeksin hemen bi' cevap videosu hazırlayıp, "o şöyle cahil, böyle bilmiyor, Arapça bilmen lazım" edebiyatı yaptı adam aylarca. Sonra Diamond bunlara bi' cevap verecek olduğunda "dinimize saldırıyor" girdi hemen araya. Diamond'ın da bir süre sonra sabrı aştı, iyice dalgaya almaya başladı bunları. Diamond böyle yapınca da "bak biz ona düzgün cevap veriyoruz, ahlakımızı koruyoruz, o bize nasıl cevap veriyor" oldu bir anda. Diamond bunların böyle yapacağını da biliyordu zaten ama yine de cevap vermeyi seçti. Bu sidikçi de bi' güzel prim kastı Diamond'un kanalından.

Bu herif elindeki trol ordusunun farkında ve bunu kullanmasını da çok iyi biliyor. Bir videoyla, bir tweet'le hedef göstermesi yetiyor. Bunun aval kitlesi de kimi hedef gösterirse onun sosyal medya hesabına doluşuyor. Aynısını birkaç ay önce Çağrı Mert Bakırcı'ya da yaptılar. Adam bırakıverdi sosyal medyayı. En mantıklısı da bu zaten. Böyle insanlarla uğraştığına değmez. Üzerine salıveriyor trollerini, sonra uğraş babam uğraş.

TamerKs

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sidikçi de bi' güzel prim kastı Diamond'un kanalından.

Bu herif elindeki trol ordusunun farkında ve bunu kullanmasını da çok iyi biliyor.
Seviyeli bir tartışma kalması açısından saldırmadan sadece yanıldığı noktaları belirtirsen daha açıklayıcı olur. Diamond Tema'nın genel olarak kitlesi de mi böyle saldırgan diye düşünmeye başlamadım değil

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
Seviyeli bir tartışma kalması açısından saldırmadan sadece yanıldığı noktaları belirtirsen daha açıklayıcı olur. Diamond Tema'nın genel olarak kitlesi de mi böyle saldırgan diye düşünmeye başlamadım değil

Tartışma beni ilgilendirmiyor. Belirttim zaten üstte. Diamond haklıdır falan da demedim. Genel olarak bu adamın hareketlerinden şikayet ettim.

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,286
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
o.O2 Tartısma büyüdüyse tarafların haklılığı azalmıstır bos verin

.RBO.

80+ Silver
Tartışma konusunun girşi bu şekilde olmaz.
Oylama başlatıp tartışma hakkında bir konu açacaksan konunun girişinde iki tarafada yer vermelisin tabi olaya tarafsız bir şekilde bakıp doğruyu
(bu konularda genelde doğru olmaz)
bulman gerekir tabi bu umrundaysa ?

JSezar

80+ Silver
Kimin haklı olup olmadığı beni çok bağlamıyor ancak bu elemanın yaptığı şey aylarca Diamond Tema'nın yaptığı videolara habire reddiye çekmek ve Diamond'u hedef göstermek. Diamond dinle alakalı ne videosu çekerse çeksin hemen bi' cevap videosu hazırlayıp, "o şöyle cahil, böyle bilmiyor, Arapça bilmen lazım" edebiyatı yaptı adam aylarca. Sonra Diamond bunlara bi' cevap verecek olduğunda "dinimize saldırıyor" girdi hemen araya. Diamond'ın da bir süre sonra sabrı aştı, iyice dalgaya almaya başladı bunları. Diamond böyle yapınca da "bak biz ona düzgün cevap veriyoruz, ahlakımızı koruyoruz, o bize nasıl cevap veriyor" oldu bir anda. Diamond bunların böyle yapacağını da biliyordu zaten ama yine de cevap vermeyi seçti. Bu sidikçi de bi' güzel prim kastı Diamond'un kanalından.

Bu herif elindeki trol ordusunun farkında ve bunu kullanmasını da çok iyi biliyor. Bir videoyla, bir tweet'le hedef göstermesi yetiyor. Bunun aval kitlesi de kimi hedef gösterirse onun sosyal medya hesabına doluşuyor. Aynısını birkaç ay önce Çağrı Mert Bakırcı'ya da yaptılar. Adam bırakıverdi sosyal medyayı. En mantıklısı da bu zaten. Böyle insanlarla uğraştığına değmez. Üzerine salıveriyor trollerini, sonra uğraş babam uğraş.
Eline sağlık,konuyu basitçe özetledin. Bazıları mağdur edebiyatını çok iyi yapıyor ve tek özelliği de bu. Sıfır bilgi,cehalet. Karşılık verince de mağdur oluveriyorlar.

Top Bottom