Neler Yeni

Dini inancımı kaybettikten sonra aşırı paranoyak olmaya başladım.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,567
İsim
İsmi ismi.
Kardeşim senin aklınla aran mi var anlamadım adamın sorusuna cevaptır o dini beni bağlamaz görüş ve fikirlerimi sunarım İslam dinine dolayisiyla Allah ve peygambere itaat ten şaşmış birisi sapikligin içine düşmüştür bilmem anlatabildim mi

Mesaj otomatik birleştirildi:

Doğru söylüyorsun aşağilik demek hafif oldu şöyle diyor kuran Onlar başka değil, hayvanlar gibidirler, belki onlar yolca daha sapıklardır. Yoksa sen onların çoğunun işittiklerini, düşündüklerini mi sanıyorsun? Hayır, onlar hayvanlar gibidir, hatta onlar, yolca (hayvanlardan) daha sapıktır.) Yeterince açık ve net oldu sanırım

Ulann kuranı yarım yamalak okumuş cahil adamsın aldığın bir sonraki nefesi Allah'a seni yaratana borçlusun neyin kafasını yasiyon sen senin gibi hocalar da var böyle kuranın 1-2 ayeti üzerinden istismar etmeye çalışan ama kurana senin gibiler zerre kadar zarar veremez Allah'ın ayetleri kiyamate kadar geçerli olacaktır şüphesiz
Hayvan falan dediğin yere kadar okudum sonra ne tür bir yaratık olduğunu anladım. Ben hala kendimi detaylı araştırmadığımdan müslüman olarak tanımlarken sizin gibi ''yaratıklar'' insanları idnden soğutuyor. İlk ve son mesajımdı sana yazdığım engel atıyorum ve umrumda değilsin...(mesajı tekrar okuyum dedim hala aklım almıyor müslüman olup sapık katil olan yok mu? Gerçekten yazık, çok yazık...)

Kendine sorman gereken soruları bana sorma.

Hala çelişiyorsun
Dini beni bağlamaz diyorsun ama senin dinine inanmadığı için aşağılıyorsun.
ahlaklı olmayı bir dine bağlı olmak sanan senin gibi birisine ne anlatabilirim ki? (bu arada neden böyle yazdı bilmiyorum)
Cevap hiçbir şey

Bu son yazışım sonuçta ortak bir noktada buluşmayacağız.

Mesaj yazarken şu üslubunu düzelt.

Harika bir müslümansın(bu hakaret değil tebriktir.)

Siyasal islamcı iktidarın olduğu bir ülkede ki diyanet işlerine kuranı çarpıtacak hocaların gelmsii çok normal değil mi

Şu kıyamet artık bir kopsada biz cehennemde sonsuz işkence çekerken siz cennette yanınıza hurileri alıp keyifle bizim acı çekişimizi izleseniz
Bu tür konularda senin dediğin tür de sözler olayı özetliyor.''Dininizi tanrıya gösterin,bana insanlığınız lazım'' Ben donanım arşivi forum gibi bi yerde ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım çok değişik ya

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Hayvan falan dediğin yere kadar okudum sonra ne tür bir yaratık olduğunu anladım. Ben hala kendimi detaylı araştırmadığımdan müslüman olarak tanımlarken sizin gibi ''yaratıklar'' insanları idnden soğutuyor. İlk ve son mesajımdı sana yazdığım engel atıyorum ve umrumda değilsin...(mesajı tekrar okuyum dedim hala aklım almıyor müslüman olup sapık katil olan yok mu? Gerçekten yazık, çok yazık...)

Bu tür konularda senin dediğin tür de sözler olayı özetliyor.''Dininizi tanrıya gösterin,bana insanlığınız lazım'' Ben donanım arşivi forum gibi bi yerde ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım çok değişik ya
Yazın neredeyse her gün dini konu açılıyordu illa böyle kişiler vardır.
Bana son yazdığı mesajda bile verilecek çok güzel cevaplar vardı ama yazacağım cevaplara bakıyorum bir de bunu okuyacak kişiye sonra değmez diyorum zaten cevap vermeyeceğimi de yazmıştım.
Hocam bunları şaşırmanıza gerek yok
gerçek müslüman bunlar.

Hocam engellemekle iyi olanı yapmışsınız bunlarla uğraşılmaz(uğraşılırda bu forum ne yeri,onların dinleyip anlaması için ne de zamanı)
Kısacası iyi olanı yapmışsınız.

Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım

Senin gibi akıl beyin yoksununa cevap yazmaya bile gerek yok ne halin varsa gör pislik içinde yaşamaya devam ke hadi şimdi suuuuiktr git beynini ssisisikt

TİTAN.

80+ Platinum
Senin gibi akıl beyin yoksununa cevap yazmaya bile gerek yok ne halin varsa gör pislik içinde yaşamaya devam ke hadi şimdi suuuuiktr git beynini ssisisikt
Tamam kanka en akıllı sensin dini görüşü farklı insanlar
sana göre gereksiz anladık sen çok zekisin o kadar zekisin ki din din diye konuşuyorsun ama dinin kurallarından bi habersin
İlerde oğlun yada kızın olursa dinde zorlama yoktur diyip zorla dindar yaparsın

Son düzenleme:

Az biraz sakin

80+ Bronze
İnsan varlık amacını unuttuğunda kendini kaybeder dini inancını da Türkiye de de zaten kuran dan bi haber millet Allah var ama buyrukları yok gibi davranıyorlar kafasına göre yaşamak istiyorlar zekv,para,mutluluk,mevki,makam,aşk millet bunların peşinde kimse Kur'an'ı açık nasıl insan olmak gerekiyor nasıl davranmak ve nasıl yaşamak gerekiyor bunları bilmez

Hükümet ne alaka yaa

Namaza başladım sonrasında inancımı kaybettim ne demek

Ruh hastası bir arkadaşa benziyorsun yazdığın mesajlara göre acilen psikiyatri ye gidip görünsün senin için iyi olur
doğru yol olduğunun kanıtını ne sen verebilirsin ne karşındaki doğru olmadığının kanıtını verebilir o yüzden karşındakine hakaret etme burası forum saygılı olun biraz

Tamam kanka en akıllı sensin dini görüşü farklı insanlar
sana göre gereksiz anladık sen çok zekisin o kadar zekisin ki din din diye konuşuyorsun ama dinin kurallarından bi habersin
İlerde oğlun yada kızın olursa dinde zorlama yoktur diyip zorla dindar yaparsın
lan sız ne ıle beslenıyonuyz uranyum la mı ** q beyın denen ne var sende aqq cevabı ıyı oku kor gozune aqq benı boştan yere gunaha sokjuyor bu forum zaten tövbe tövbe nerden geldık çattık suraya aqq ya ********** dolu

TİTAN.

80+ Platinum
lan sız ne ıle beslenıyonuyz uranyum la mı ** q beyın denen ne var sende aqq cevabı ıyı oku kor gozune aqq benı boştan yere gunaha sokjuyor bu forum zaten tövbe tövbe nerden geldık çattık suraya aqq ya ********** dolu
Tabi canım günaha sokan forum sana küfür ettirmeye çalıştıran
forum:D

Sesli harfleri sana posta yoluyla iletmemi istermisin :D

Son düzenleme:

Carrier

80+ Bronze
artık çoğu şeye ciddiyetimi kaybettim. dinime bağlı olmadığım için yollarımı ayırdım. gerçekçi gelmemeye başladı. hükümetinde katkısı çok .d
animeler daha gerçekçi geldi galiba ondan

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.

çık git forumdan bidaha uğrama. sizin beyinler anca küfür etmeye programlı zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,948
Üyeler
147,248
Son üye
DpSpY
Top Bottom