Neler Yeni

Direksiyon vs gamepad

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Cem Güven
forza horizon 4 oyunu için xbox 9.nesil gamepad mi yoksa rampage in 900 derecelik gamepadi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Cem Güven
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Direksiyon sanki daha gerçekçi bir deneyim vericek gibi ama gamepadin de tasarımı olsun çok hoşuma gidiyor bir de uzanarak da pynayabiliyorsun deneyimli arkadaşlar ya da bu konuda az çok bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden peki

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,314
İsim
Emre
forza için gamepad daha rahat oluyor

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Ya direksiyon çok güzel ama emin ol gamepad de çok güzel. Ayrıca gamepad başak oyunlarda da oynayabilirsin ama sırf forza içinse direksiyon.

ElmorsS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Emrah
Direksiyon alıyosan kaliteli bi şey al o zaman değer ama alamıyosan gamepad bence.

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
Direksiyon öneririm fakat bunu değil. İkinci elden veya sıfır g29 bakabilirsin, direksiyonu sadece forza için değil ets Assetto F1 gibi oyunlarda da kullanabilirsin (Sırf Forza için direksiyon önermem)

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Cem Güven
Direksiyon öneririm fakat bunu değil. İkinci elden veya sıfır g29 bakabilirsin, direksiyonu sadece forza için değil ets Assetto F1 gibi oyunlarda da kullanabilirsin (Sırf Forza için direksiyon önermem)
kaç para tutar g29 ikinci el uygun bulamadım da ben daha g29 u

direksiyon alırsam f1 oynarım

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
kaç para tutar g29 ikinci el uygun bulamadım da ben daha g29 u

direksiyon alırsam f1 oynarım
fiyatlar 2,5 3 sularında 1 1,5'a bulunmaz zaten, ben rampage'i önermem o fiyata tabi bütçeni bilemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Cem Güven
gamepad alıcak gibiyim önerdiğiniz gamepad var mı

fiyatlar 2,5 3 sularında 1 1,5'a bulunmaz zaten, ben rampage'i önermem o fiyata tabi bütçeni bilemiyorum
yok o fiyat bütçeme uygun değil

Top Bottom