Neler Yeni

Diş Doktoruna Gideceğim, Sigara İçtiğim Anlaşılır Mı?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Doktora gidene kadar içme :D

qa4adwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
qawl dqwl
Değil mi yahu, ne gibi zararı olabilir ki? Devam et kardeşim takma zırcahilleri (y) (!)
Sigaranın zararlı olduğunu biliyorum. Dediğimi yanlış anlamışsınız sanırım, nasıl bir zararları ola bileceğini soruyorum.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,968
İsim
Mert Can Ergün
Annen öğrenirse evde kıyamet kopar benden söylemesi

Bünyamina

80+ Platinum
Uzun zamandır içmiyorum, haftada bir tane falan içiyorum. Diş lekelenmesini nasıl engelleye bilirim ? Yaşım 15
Mesaj otomatik birleştirildi:

Annemle birlikte gideceğim diş doktoruna ve doktorun anneme sigara içtiğimi söylemesi biraz korkutuyor beni.

Ailem yanımda olacağı için korkuyorum. Fazlada bir korkum yok aslında. 2 Haftada bir tane falan sigara içiyorum sadece zararı olur mu ?
zaten neredeyse içmiyorsun bırak gitsin mereti
doktora bağlı çok anlar mı sanmam nadir içiyorsan

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Uzun zamandır içmiyorum, haftada bir tane falan içiyorum. Diş lekelenmesini nasıl engelleye bilirim ? Yaşım 15

Annemle birlikte gideceğim diş doktoruna ve doktorun anneme sigara içtiğimi söylemesi biraz korkutuyor beni.

Ailem yanımda olacağı için korkuyorum. Fazlada bir korkum yok aslında. 2 Haftada bir tane falan sigara içiyorum sadece zararı olur mu ?
dostum ben sana söyleyeyim acilen bırakman gerekiyor yaşın çok küçük yaşın büyük olsa da bir şey değiştirmez ama içeceksen bile en azından daha büyük yaşlarda iç çünkü hem dış hem de içten zarar verir o içen arkadaşlarından da uzak dur

Bünyamina

80+ Platinum
Top Bottom