Neler Yeni

Diş Doktoruna Gideceğim, Sigara İçtiğim Anlaşılır Mı?

qa4adwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
qawl dqwl
dostum ben sana söyleyeyim acilen bırakman gerekiyor yaşın çok küçük yaşın büyük olsa da bir şey değiştirmez ama içeceksen bile en azından daha büyük yaşlarda iç çünkü hem dış hem de içten zarar verir o içen arkadaşlarından da uzak dur
Yakından konuştuğum arkadaşım yok. İnternette gördüğüm videolar yüzünden havalı gelmeye başladı ve arada sırada içiyorum.

Bünyamina

80+ Platinum

qa4adwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
qawl dqwl

Astra G

80+ Bronze
Uzun zamandır içmiyorum, haftada bir tane falan içiyorum. Diş lekelenmesini nasıl engelleye bilirim ? Yaşım 15
Mesaj otomatik birleştirildi:

Annemle birlikte gideceğim diş doktoruna ve doktorun anneme sigara içtiğimi söylemesi biraz korkutuyor beni.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ailem yanımda olacağı için korkuyorum. Fazlada bir korkum yok aslında. 2 Haftada bir tane falan sigara içiyorum sadece zararı olur mu ?
Doktora gidene kadar her gün sabah akşam fırçala 👍🏻

Bünyamina

80+ Platinum
Normal diş fırçasıyla farkı nedir ?
dişlerde ileri derecede tartar oluşumunu düzenli kullanımla en aza indirelecek olan alettir.
bir arkadaş çok iyi yorumlamış

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Normal diş fırçasıyla farkı nedir ?
çok bastırmadığın için diş plakların çizilmiyor. 2dk boyunca fırçalayınca seni uyarıyor zırt zırt zırt yapıyor. sert fırçalarken uyarıyor bazıları. hem de uğraşmıyorsun iki saat ileri geri yapmaya.

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Havalı geldiği için aklıma geldiği zamanlar sigara kullanıyorum. Paket bile kullanmıyorum sadece 1 ve ya 2 haftadan bir bir tane kullanıyorum.
Dostum sen sigara içiyorsun ve baya havalısın devam et böyle (!)

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Tiryaki değilsen anlamaz. Dişlerini falan fırçala öyle git.

Top Bottom