Neler Yeni

Çözüldü✓ Disbiritör garantili ürün apple

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
YAKÜP
Arkadaşlar sahibindende telefon bakıyordum ama disbiritör garantili ne demek? Yani ürün bozulursa türkiyedeki bir apple mağazasına gidebilir miyim ya da yurt dışında mı olması gerekiyor ve 1 yıl garanti veriyorlar riskli mi sizce? Fiyat farkı gerçekten çok fazla

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
ozan başaran
bir sorun olacağını sanmıyorum fakat böylesine küçük birşeyden ötürü fiyat farkı nasıl fazla oluyor incelemek lazım
ikinci el demişsiniz telefonun herhangi bir sorunu varmıymış parça değişimi vs yapılmış mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
YAKÜP
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir sorun olacağını sanmıyorum fakat böylesine küçük birşeyden ötürü fiyat farkı nasıl fazla oluyor incelemek lazım
ikinci el demişsiniz telefonun herhangi bir sorunu varmıymış parça değişimi vs yapılmış mı?
Link bu bakabilirsiniz ve böyle ilanlar mevcut

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,891
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
ozan başaran
Link bu bakabilirsiniz ve böyle ilanlar mevcut
hocam cihazın sıfırı 70-80k bandında zaten adamlar da sıfır kapalı kutu satıyoruz demişler. 40k ya sıfır 15 pro max mi olur olsa bile sahibindendeki bir satıcı mı satar kutudan büyük ihtimalle salatalık ya da armut logolu bi telefon çıkar

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,891
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,997
Üyeler
150,593
Son üye