Neler Yeni

Discord Deleted User Birini Nasıl Buluruz

Ceasar123

80+ Bronze
Ad-Soyad-Yaşadığı şehir herşeyini öğrenmeye yeter.
Panel ile bu bilgileri girdiğiniz zaman size direkt TC verir, ordan ruhsat, eokul ve vesikalığa, ordanda ikamet ettiği yer. vs. herşeyini bulursunuz yani.

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Ad-Soyad-Yaşadığı şehir herşeyini öğrenmeye yeter.
Panel ile bu bilgileri girdiğiniz zaman size direkt TC verir, ordan ruhsat, eokul ve vesikalığa, ordanda ikamet ettiği yer. vs. herşeyini bulursunuz yani.
Bu bilgilerden yalnızca soy adı eksik Allah kahretsin

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Batuhan
bu konuda bizi veletin biri kız hesabı açmış gibi gösterip kandırıyor olamaz mı beyler? :kedi:

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
ölme ihtimali üzerinde bu kadar fazla durma sebebin nedir
Çünkü birinin hiçbir açıklama yapmadan her şey kusursuzun ötesinde giderken yok olması bana çok olağandışı geliyor. Her şeyi anlayışla karşılayabilecek yapılardayız. O yüzden kaza vs geçirip vefat etmiş olması sebebiyle ona ulaşmadığımı düşündüm. Ölünce numarası bu şekilde mi oluyor hemen kapanıyor mu bilmiyorum? Ya da dc hesabı 1 hafta içinde siliniyor mu vefat durumu bildirilse mesela?

Jhii

80+
Birkaç aydır konuştuğum çocuğun elimde yalnızca telefon numarası ve dc hesabı vardı.(Soy adını bile seslide söyledi fakat hatırlamıyorum.)
Birden bire telefon numarası silindi hattı kapanmış.(?)
Başta beni engellemiş sandım fakat farklı numaralarla da aramayı denedim "Vodafone'a kayıtlı böyle bir numara kullanılmamaktadır." diyor.
Discord üzerinden ulaşmaya çalıştım fakat asla online olmadı ve birkaç gün sonra aşağıda belirttiğim gibi Deleted User olarak göründü.
İşte merak ettiğim hesabı tamamen silindi mi? yoksa geri dönme ihtimali var mı o hesaptan?
Öldüğü ihtimalini düşünüyorum çünkü biri nasıl olur da böylesine ortadan kaybolur?
Elimde yalnızca çocukluk fotoğrafları kalmış sinirden silmediğim. Aşağıya ekledim.
Tanıyan, ne olduğunu bilen biri çıkar umarım...
Kayıp ilanı gibi oldu biraz fakat her yere yaymak istiyorum. Onu bulmak için.
Belirsizlik en kötüsünden de kötü.
Emre, 25 yaşında, Çanakkale'de yaşıyor...
Diğerlerinin dediği gibi soyadını bilsen bulması kolay bir durum fakat, bu yöntem illegal bir yöntem. Ki kendin dediğin gibi sosyal medya aracılığı ile bir şeyler yaşamışsınız, o da bir anda kaybolmayı tercih etmiş. Ölmüş olsa ne numarasını ne de discord accountunu silebilirdi, ya sosyal medya'dan çekilmek istedi ya da seni ghostladı tamamen. Bu kadar üstünde durmanı tavsiye etmem şahsen, eğer önemli farklı durumlar yoksa tabii ki.

123kral14

80+ Silver
Çünkü birinin hiçbir açıklama yapmadan her şey kusursuzun ötesinde giderken yok olması bana çok olağandışı geliyor. Her şeyi anlayışla karşılayabilecek yapılardayız. O yüzden kaza vs geçirip vefat etmiş olması sebebiyle ona ulaşmadığımı düşündüm. Ölünce numarası bu şekilde mi oluyor hemen kapanıyor mu bilmiyorum? Ya da dc hesabı 1 hafta içinde siliniyor mu vefat durumu bildirilse mesela?
hmm senden kacmıs gibi duruyor psikopatca seyler yazdın mı ona
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diğerlerinin dediği gibi soyadını bilsen bulması kolay bir durum fakat, bu yöntem illegal bir yöntem. Ki kendin dediğin gibi sosyal medya aracılığı ile bir şeyler yaşamışsınız, o da bir anda kaybolmayı tercih etmiş. Ölmüş olsa ne numarasını ne de discord accountunu silebilirdi, ya sosyal medya'dan çekilmek istedi ya da seni ghostladı tamamen. Bu kadar üstünde durmanı tavsiye etmem şahsen, eğer önemli farklı durumlar yoksa tabii ki.
kuzen yine demek istediklerimi demiş

• Beğen
Reaksiyonlar: Jhii
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,867
Üyeler
151,963
Son üye
Haseria