Neler Yeni

Discord Deleted User Birini Nasıl Buluruz

Jhii

80+
Çünkü birinin hiçbir açıklama yapmadan her şey kusursuzun ötesinde giderken yok olması bana çok olağandışı geliyor. Her şeyi anlayışla karşılayabilecek yapılardayız. O yüzden kaza vs geçirip vefat etmiş olması sebebiyle ona ulaşmadığımı düşündüm. Ölünce numarası bu şekilde mi oluyor hemen kapanıyor mu bilmiyorum? Ya da dc hesabı 1 hafta içinde siliniyor mu vefat durumu bildirilse mesela?
Hayır tabii ki, numarasını kapattırabilirler fakat discord bununla ilgilenmez. Eğer kardeşi veya bir arkadaşın da discord accountu yoksa.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Ben her türlü bulurum o çocuğu easy mesela. En basit örneği GetContact uygulaması ile insanların telefon rehberine nasıl kaydedilmiş ona bakılır oradan gerçek isim soyisim çıkar sonuçta bir cep numarası var. Gerçekten bulmak istiyorsa numarayı bana p.m atsın sonucu atarım. Bana hikaye gibi geliyor şahsen. :D
tamam da numarayı kapatmış adam bayağı tüymüş yani

123kral14

80+ Silver
Hayır tabii ki, numarasını kapattırabilirler fakat discord bununla ilgilenmez. Eğer kardeşi veya bir arkadaşın da discord accountu yoksa.
kimse ölen birinin koşa koşa discordunun kapamaz çcouk kaçmış gibi

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
hmm senden kacmıs gibi duruyor psikopatca seyler yazdın mı ona
Mesaj otomatik birleştirildi:

kuzen yine demek istediklerimi demiş
Hayır, tam tersi iki olgun insanız birbirimizin safe place'i olabilecek türden

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Ali Mert Okuducu
Dc hesabı seninle konuşmak için açmış olabilir. Daha önceden dc kullanıyormuymuş?

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Ben her türlü bulurum o çocuğu easy mesela. En basit örneği GetContact uygulaması ile insanların telefon rehberine nasıl kaydedilmiş ona bakılır oradan gerçek isim soyisim çıkar sonuçta bir cep numarası var. Gerçekten bulmak istiyorsa numarayı bana p.m atsın sonucu atarım. Bana hikaye gibi geliyor şahsen. :D
NASIL YAZILIYOR BURDA ÖZELDEN BULAMIYORUM ATAYIM HEMEN NUMARAYI AMA DEDİĞİM GİBİ BU NUMARA KULLANILMAMAKTADIR DİYOR, YANİ HAT KAPANMIŞ OLMUYOR MU? ÖNCEDEN WPDEN GÖRÜNTÜLÜ VS KONUŞMA GEÇMİŞİMİZ VAR YANİ NUMARA KULLANILIYORDU

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
Batuhan
NASIL YAZILIYOR BURDA ÖZELDEN BULAMIYORUM ATAYIM HEMEN NUMARAYI AMA DEDİĞİM GİBİ BU NUMARA KULLANILMAMAKTADIR DİYOR, YANİ HAT KAPANMIŞ OLMUYOR MU? ÖNCEDEN WPDEN GÖRÜNTÜLÜ VS KONUŞMA GEÇMİŞİMİZ VAR YANİ NUMARA KULLANILIYORDU
Ben . atayım dm kutuna bak oradan numarayı sal sonucu göndereyim sana.

Jhii

80+
Hayır, tam tersi iki olgun insanız birbirimizin safe place'i olabilecek türden
Sena şahsi tavsiyem bu konu üstünde durmaman, bulmak istersen internette az çok takılan herhangi birine söylesen bulması 2 günü bulmaz. Fakat bulsan da eline geçebilecek bir şey yok gibi gözüküyor. Eleman gitmek istemiş ve gitmiş kendimce, eğer çok önemli bir yaşanmışlığınız yoksa ''let him go''.

senahssy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sena Hassoy
Dc hesabı seninle konuşmak için açmış olabilir. Daha önceden dc kullanıyormuymuş?
Daha önceden de kullandığını söylemişti fakat uzun süredir kullanmadığından dolayı tw'dan sonra bana yazmak için o hesabı yeni açmıştı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben . atayım dm kutuna bak oradan numarayı sal sonucu göndereyim sana.
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GERÇEKTEN, BEKLİYORUM

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
kapatabilir kanka çıkıyor kapatsa bile.
sanırım konu sahibi takıntılı biri
O zaman ben ihtimalleri arttırıyorum.

1- Ya konu sahibi, kayıp denilen şahısa parasını kaptırmış ve onu bulmaya çalışıyor.
2- Kayıp şahıs 14 yaşında ve konu sahibini işletmiş daha sonra işler ciddiye binince tüymüş.
3- Kayıp şahıs bütün her şeyini kapatıp intih*r etmiş.

Top Bottom