Neler Yeni

Discord kulaklıktaki tüm sesler karşıya gidiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Görkem Tetik
steelseries siberia 200 v2 kullanıyorum format atmadan önce her şey yolundaydı fakat yeni sistemi kurduktan sonra discordda tüm oyun sesleri karşıya gidiyor ne denediysem olmadı yardımcı olursanız teşekkürler

• Beğen
Reaksiyonlar: LeeT

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
steelseries siberia 200 v2 kullanıyorum format atmadan önce her şey yolundaydı fakat yeni sistemi kurduktan sonra discordda tüm oyun sesleri karşıya gidiyor ne denediysem olmadı yardımcı olursanız teşekkürler
Yankı Açık Kalmış Olabilir Veya Kulaklığın Sesi Fazla Olduğu İçin Mikrofona Gidiyordur.

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Discord'un ayarlarında yankı engellemeyi kapat. Ayrıca kullandığın anakarta göre realtek kontrolden yankı engellemeyi aç.

Knife

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Derin Berkoz
yangıyı kapa dcden veya kulaklıktaki sesler mik e yakın oldugu icin gidiyor olabilir

Beatila

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Atila
Yankı Açık Kalmış Olabilir Veya Kulaklığın Sesi Fazla Olduğu İçin Mikrofona Gidiyordur. Dc ayarlarindan kapatabilirsin

Troy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Troy N4ndo
Steelseries siberia 200 v2 kullanıyorum format atmadan önce her şey yolundaydı fakat yeni sistemi kurduktan sonra discordda tüm oyun sesleri karşıya gidiyor ne denediysem olmadı yardımcı olursanız teşekkürler
ses ayarlarında giriş duyarlılığı otomatikse kapatıp çubuğu sağa doğru kaydır düzelir

ardaacrrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
arda acar
Steelseries siberia 200 v2 kullanıyorum format atmadan önce her şey yolundaydı fakat yeni sistemi kurduktan sonra discordda tüm oyun sesleri karşıya gidiyor ne denediysem olmadı yardımcı olursanız teşekkürler
DOSTUM BU 3 FOTOYU OLDUĞU GİBİ YAPARSAN SORUNUN ÇÖZÜLECEKTİR

Ekler

• 1.PNG
    1.PNG
    46.3 KB · Hit: 8,909
  • 2.PNG
    2.PNG
    53.4 KB · Hit: 8,748
  • 3.PNG
    3.PNG
    38.9 KB · Hit: 8,744

feramuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
feramuz cepkin
Çözebildiniz mi ? Aynı sorunu bende yaşıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,639
Üyeler
145,223
Son üye
ArviiS
Top Bottom