Neler Yeni

Diyetisyenin Hazırladığı Program Mantıklı Mı?

Critaes

80+ Bronze
Başlığı görüp diyetisyen sonuçta mantıklıdır diyebilirsiniz fakat aklıma çok takıldı o yüzden sizlerinde bilgisini almak istedim. 94 kilo %30 yağ oranım var baya bir kilo aldım. Bundan kurtulmak için diyetisyene gitmeye karar verdim fakat yazdığı program ortalama 1500-1600 kalori civarlarında bu sağlıklı mı sizce? 2 hafta sonra tekrar gideceğim 2. gittiğimde değişime göre yeni program vb. yazar mı? bana pek sağlıklı gibi gelmedi bu kalori miktarları kafama çok takıldığı için yazmak istedim diyetisyene giden vb. bilgilendirirse sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Hasan hğseyşn
Günde 1500 kalori gayet sağlıklı, diyetisyenini dinle.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,211
İsim
Ahmet Deniz
Başlığı görüp diyetisyen sonuçta mantıklıdır diyebilirsiniz fakat aklıma çok takıldı o yüzden sizlerinde bilgisini almak istedim. 94 kilo %30 yağ oranım var baya bir kilo aldım. Bundan kurtulmak için diyetisyene gitmeye karar verdim fakat yazdığı program ortalama 1500-1600 kalori civarlarında bu sağlıklı mı sizce? 2 hafta sonra tekrar gideceğim 2. gittiğimde değişime göre yeni program vb. yazar mı? bana pek sağlıklı gibi gelmedi bu kalori miktarları kafama çok takıldığı için yazmak istedim diyetisyene giden vb. bilgilendirirse sevinirim.
Yaşın kaç?

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,211
İsim
Ahmet Deniz
zaten diyetisyene gitmişsin emin ol seni yanlış yollara sokmaz bence de günlük 1600 kalori civarında alırsan kilo verirsin
https://tdeecalculator.net/result.php?s=metric&g=male&age=20&kg=94&cm=178&act=1.2&bf=30&f=1 günlük alacağın kalori miktarı (kilonu koruman için 2150 vermek istiyorsan 500 kalori altında alırsan kilo verirsin üstüne alırsan kilo alırsın mantık basit aslında

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,938
Üyeler
142,492
Son üye
Sourora
Top Bottom